מזל טוב לאיציק

שירי116

New member
איך נדע שזה באמת אתה? :)

מישהו פעם קישר לבלוג שלך (או של איליה, למקרה שאתה מתחזה
) ושם ידעתי שזה איליה האמיתי... חח לא שאני מזלזלת ויש לי הרגשה שזה כן איליה אבל מהה אי אפשר להיות בטוחה... אם היה כאן מנהלים אז אולי דרך תפוז הם היו יוצרים קשר עם מתמודדי התוכנית ומאדימים אותם בפורום כמו בפורום נורמאלי אבל לאא )):
אבל כן פורום משעשע למרות שהוא קצת יבש... לפחות בניגוד לפורום האח הגדול (חח אני משמיצה אותה כל הזמן כמו שמדברים עליה כל הזמן פיכס) אפשר לעקוב כאן אחרי הודעות ולא כל מאית השנייה הודעה חדשה D:

falfilu8888

New member
זה לא משנה אם ביימו או לא במיקרה הזה.

לא אמרו לצופים שהיתה הגרלה, אז היו הרבה צופות שאוהדות את רעות שכעסו על לירן ולירון. אני רציתי שרוקסן ונמרוד ינצחו, אז אני הכי אובייקטיבי שיש. זה לא נכון להגיד שלא ביימו שום דבר, כי כולם יודעים ש"השמחה" של נמרוד ורוקסן בסוף היתה מבוימת. עשו 2 טייקים. טייק אחד למיקרה שנמרוד ורוקסן ינצחו וטייק שני למיקרה שאיציק ורעות ינצחו. תודה על המחמאה לגבי הפורום.

שירי116

New member
חח אני מאמינה

חוץ מזה שהסגנון כתיבה נקי כזה, ואולי מתחזה לא היה כותב ככה..
בכל מקרה, הרי כשנוספו לזוגות הנקודות מהאינטרנט הם גם היו צריכים להראות שמחה לא? ואז היה עוד 3 טייקים של כל אחד מהם שהוא שמח שהוא קיבל את המספר המרבי של הנקודות... מסובך X:

falfilu8888

New member
אה הבנתי

אני חושב שהיה עדיף לתת לכול אחד להצביע לבד, כמו שעשו בגירסה האמריקאית.

אל תנסי להבין =]

הפקת טלוויזיה זה קצת כמו צבא- אם תחפש יותר מדי הגיון- רוב הזיכויים שתסיים עם כאב ראש. הייתה תוכנית מוצלחת, והקהל בבית בודר. אה ושירי תודה רבה על התמיכה והאהדה :] עֹז

שירי116

New member
אהה אז זה באמת אתה! D: חח בכיף :]

וחבל שההפקה נדחפה ככה לחיים והוסיפה את עניין ההצבעות זה סתם הוריד את רמת התוכנית אבל מילא :) עדיין הריאליטי האהוב עליי

סאמוואן

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo65.gifיאצק מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo102.gif../images/Emo151.gif

falfilu8888

New member
מזל טוב לאיציק ../images/Emo13.gif . ../images/Emo65.gif .../images/Emo65.gif

תודה על הלינק

למעלה