מזל טוב לדפנה שחוגגת יום הול
ת

S r 35

New member
מזל טוב לדפנה שחוגגת יום הול../images/Emo65.gifת

מזל טוב ליום הולדתך. הנה גם את השתבחת לך בשנה. ומה אני אאחל לך - אחותי הקטנה המדהימה והמיוחדת שפע אושר ונחת גם והמון שמחה ומיליוני הצלחות בכל תחום ודבר. ובריאות כמובן
וגם אהבה
ובאמת באמת - מאחלת לך את כל מה שאת רוצה ואפילו יותר. שכל חלומותייך יתגשמו ושתהיה לך שנה נהדרת. אוהבת אותך מאוד מאוד
אני ("אחותך") ומצטרפים לאיחולים גם הזוגי והבנים.
מזל טוב

../images/Emo79.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo65.gifיום הולדת שמח דפנה ../images/Emo151.gif

מאחלת לך דפנה בשמי ובשם המשפחה......
מ ז ל ט ו ב עדדדדדדדדדד 120 כ- 20
בריאות
לך יקירתי מקיר לקיר
שתיהיה מאושרת
, ונחת מהבנים
וגם אפשרי
לא יזיקו. אוהבת מאוד
אני ומשפתי

לולי72

New member
../images/Emo49.gif ויום הולדת שמח דפנה../images/Emo212.gif

מאחלת לך בריאות, אושר, אהבה ועושר. מאחלת לך שנה טובה ומאושרת, מתוקה שבה יתגשמו כל חלומותיך ומשאלותיך, שנה של בריאות טובה. מאחלתך לך אהבה עד אין קץ מהבעל והילדים ובכלל מהמשפחה ושיהיו בפיך תמיד תמיד תמיד רק בשורות טובות מאחלים, יובל, לירון ועדן

שירה763

New member
../images/Emo13.gifמזל טוב ../images/Emo140.gif

בריאות אושר אהבה פרנסה שפע וכל טוב

frige

New member
../images/Emo49.gifדפנה ליום הולדתך../images/Emo65.gif

דפנה יקירתי, אהובתי, חברה טובה שכמוך
, המון המון
. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, בהחלט מגיע לך. המון המון בריאות, שתעברי את החורף בשלום. המון נחת מגולן, בר ורז המתוקים, 3 הגברים המקסימים של חייך. המון
בעבודה ובכל. ובקשר למפגש, מחכה להזמנה. אוהבת מאוד שרית

LANIT1

New member
מזל טוב לדפנה שפע ברכות ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

dafgol

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo23.gif

על כל הברכות כאן,במסרים,בטלפון וב SMSים
עדן
על ה
שחיכתה לי אתמול בערב, הגעתי מאוחר ולא רציתי לצלצל כבר
מכל ה
לכל אחת ואחד על הברכות החמות. דפי הקשישה

מזל טוב

מזל טוב והמון בריאות ואושר ועושר הצלחה בכל מעשיך ידי ושחלומותיך ושאיפותיך יתגשמו במהרה

המון המון מזל טוב לדפנה../images/Emo65.gif

מצטערת שבאיחור אז המון בריאות, אהבה אין סופית מהגברים שלך. הצלחה בכל מה שתפני אליו איך עברו החגיגות?
אוהבים אותך

rby74

New member
דפנה היקרה... מזל טוב

ואו... תמיד אני ראשונה לאחל והפעם אחרונה.... מאחלת לך הרבה אושר ובריאות וכל שתבקשי לו יהי...........................

ע ו מ ר 4

New member
ברכת ../images/Emo49.gif

דפנה שתדעי רק ימים יפים טובים מחובקים מאושרים ובריאים. ועם 3 בנים כאלה זה לא קשה להרגיש כך.

למעלה