מזל טוב לנדב!!!!!! (nadav1232)

ayumi3000

New member
מזל טוב לנדב!!!!!! (nadav1232)

נדב, המון מזל טוב, בריאות, אושר ומוסיקה יפנית (במיוחד בואה ואיומי), שאף פעם לא יהיה לך מספיק מהן ותמשיך להחיות את הפורום הזה כמו תמיד, אתה עושה עבודה מצויינת - תודה רבה ויומהולדת שמח!!!!! [ולא לקפוץ על הדי וי די החדש שיש לך של איו XDDD *מקנא*] לחרוש!!! Happy Birthday!!!!

Omer Kun

New member
מזל טוב!!!

המון אושר ועושר (שיהיה איך לקנות אלבומים) אהבה, בריאות וכל הדברים האלה שמברכים בימי הולדת D: שתהיה לך שנה הכי sweet 16 שיכולה להיות, הרבה ג'ייפופ טהור, איומי ובואה! ^_^ ואמן שבעתיד יצא לך ללכת לאחת ההופעות שלהן! (אני בטוח שאת זה את הכי רוצה, הרבה יותר מבריאות ואושר אה? XD) תקבל המון מתנות ובלה בלה בלה! יומולדת שמח!! omedetooo~~~ D:

nadav1232

New member
תודה ^_^!!

כן זה החלום שלי ללכת להופעות שלהן!! *_* Arigatooo~~~ ^_^!!!

nadav1232

New member
האא תודה!!! ^^"

XDDDD לא חשבתי שעדיין יפתחו לי הודעה על זה.. XDD תודה רבה טל!!!! ^__^ אני אראה המון את ההופעה של איומי!! ^_^

oracle

New member
המון המון המןו מזלטוב! ../images/Emo24.gif

שיהיה יומולדת הכי שמח! ^_^ והמון תודה על התרומה המדהימה שלך לפורום

sonaku

New member
מזלטוביםםםםםם 33333>

יבוא יום ויהיה לך את כללללללללל הדיסקוגרפיה של איומי. כןכן. הכל. שזה ממש שואה כי יש כ''כ הרבה ._. אתה תצטרך חדר מיוחד לאיומי...ם_ם

nadav1232

New member
נכון.. D:

אני עם אח שלי בחדר אז אני מקווה שיהיה מקום לכל זה O: XD תודה ^-^!

מ א י י ק

New member
מזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo19.gif

נדב!!!!!! :] שיהיה המון מזל טוב, אושר ועושר,בריאות והצלחה בהכל!!XDD בע"ה יהיו לך כ"כ הרבה אלבומים שאתה כבר לא תדע איפה לשים אותם XDDDD שבת שלום וסופ"ש נעים שיהיה גם עם היומולדת, בטח תקבל מלא מתנות :]]]~

אוי, המון מזל טוב!!

שיהיה המון כיף, הרבה מוסיקה מעולה ואפילו איזה שניצל או שניים.. =))) ותודה רבה על כל המאמץ והאנרגיה שאתה משקיע בפורום!!

ketty the sheep

New member
מה זה?

התכוונתי להשקיע ולהוסיף אייקונים של בלונים וכאלו, אבל זה שלח לי בטעות.
בכל מקרה, מה שהתכוונתי להגיד היה: מזל טובבבבב!!!

למעלה