מזל טוב לנו!

טושטוש5

New member
מזל טוב לנו! ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

חברים יקרים, היום הפורום שלנו חוגג 3 שנים! מזל טוב! אני מאחלת לנו שהשנה הקרובה תביא פריחה לקהילה שלנו, שנתגבש ונשגשג, שניפגש ונלמד, שהפורום יהווה מקום לצמיחה מקצועית ואישית לכולנו.
אני שמחה לראות שמאז איום הסגירה שלנו, יש יותר פעילות בפורום. עדיין יש לאן לשאוף (וגם לי באופן אישי יש כמה תכניות בקנה
), ואני עדיין חושבת ומאמינה שהפורום שלנו יכול להיות תרומה משמעותית למקצוע העדיין צעיר שלנו. מה אתם מאחלים לנו?

../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo20.gif../images/Emo28.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif

שנשים את מלחמת הכוחות והמאבקים הפוליטיים בצד, שתאחד כולם ביחד למען מטרה משותפת, שעוד בתי חולים יחזיקו בתקני משרה של ליצנים רפואיים בשכר, שפחות ילדים יתאשפזו ואלה המאושפזים שיחייכו ויצחקו כמה שיותר, ושכל אחד מאיתנו ימשיך ללמוד, להתפתח ולשכלל את יכולותיו. אמן

tlingit

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif מזל טוב ../images/Emo213.gif../images/Emo57.gif

יומולדת שמח זורח
אני מברכת שהפורום ימשיך לדעת שמחה ושיתוף סיפורים מרגשים או משעשעים, התייעצויות ועזרה ובעיקר הרבה מאד תחושת יחד שעושה כל כך הרבה ומטעינה את המצברים, שתמיד יהיה כאן מעניין ושיהיו עוד הרבה סיבות לחגיגות

ברכות ואיחולים לפורום הליצנים ../images/Emo151.gif

האמת היא שיש לציין לשבח את אנשי הפורום שהתעוררו (אני פונה גם אל עצמי, כן?) וגרמו לכך שיהיה הרבה יותר נעים וטוב בפורום. לחיים

cp girl

New member
לחברי הפורום

בס"ד מזל טוב.. אני חושבת שהפורום הזה הוא בין ה-פורמים בתפוז.. כול הכבוד לכם על כול העשיה המבורכת שלכם!!! אני מאחלת לכם שהפורום הזה רק ילך ויגדל והכי חשוב -לעולם לא תפסיקו להעלות חיוך=]=]=] הודיה

למעלה