מזל טוב ל - ayumi hamasaki!!!

ayumi3000

New member
מזל טוב ל - ayumi hamasaki!!!

היום איו חוגגת את יום ההולדת ה - 29 שלה!! נאחל לה המון בריאות ואושר ושתמשיך להפגיז עם המוסיקה הענקית והמדהימה שלה!!! お誕生日おめでとうございます !! מזל טוב ^_^

nadav1232

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב איו!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo212.gif

הרבה הרבה הרבה בריאות, אושר, עושר, חיים טובים והכי חשוב זה שתמשיכי להצליח כי את אישה מדהימה ותודה רבה על כל הדברים שאת עושה ומשקיעה בשביל כל העריצים!!!!!!!!!!!!!!!! אין כמוך!. (כאילו שהיא רואה את זה =_= XD)
|עוגה
!Happy Birthday

ayumi3000

New member
כן XD

אבל עדיין זה יפה לאחל לה בכל מקרה ^_^ ובהחלט מגיע לה את כל הטוב שבעולם!

SuLeRu

New member
מזל טוב מזל טוב מזל טוב מזל טוב

איומי i love you!!!!! איומי עכשיו כל כך גדולה ^^ ונראת כל כך צעירה =] אז אני מאחלת לאיו בריאות, הצלחה, אהבה, אושר ושתמשיך לשיר ולהוציא מלא סינגלים משגעים ומלא אלבומים מצליחים ושהכל ישאר כמו שהוא! ושתשאר מהממת, מדהימה, יפה וכשרונית!! מזל טוב עד 120 3>

ayumi3000

New member
איו כ"כ יפה..

בתמונה הזאת ^_^ אני מאחל לה הרבה הרבה הרבה בהצלחה ומכירות של מליונים!!! מאוד מגיע לה, היא עבדה קשה מאוד בשביל להיע לאן שהיא והיא כבר באפריל תהיה זמרת 10 שנים!!!!! איך שהזמן טס... שוב מזל טוב לאיו XD

nadav1232

New member
10 שנים? O:

וואי הרבה זמן XDDD אני ממש מקווה שהיא תעשה מופע לכבוד זה! D=

ayumi3000

New member
ברור שהיא תעשה!

בטח בסביבות אפריל ל 10th anniversary ^_^ אני כבר לא יכול לחכות!!!

מ א י י ק

New member
מזל טוב@!!!!!!!! :]]../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo41.gif../images/Emo19.gif

אחת הזמרות שאני הכי הכי הכי הכי אוהב :]]]] בהצלחה בהכל ושלל איחוליםםםםם ~~ ^_________^ והיום זו גם היומולדת של אמא שלי XD

למעלה