מזל טוב! פורום מוזיקה יפנית בן שנתיים!

oracle

New member
מזל טוב! פורום מוזיקה יפנית בן שנתיים! ../images/Emo140.gif

כולכם מוזמנים לברך אותו ואותנו, לספר מה הביא אתכם לכאן, ולתאר איך אתם מדמיינים אותו ביום ההולדת ה-22 שלו

ayumi3000

New member
מזל טוב!!! <(^_^)>

מזל טוב לפורום מוסיקה יפנית ולכל המשתמשים בו. חבל שהוא נהפך לפורום מת -_- T_T... אני לא זוכר כבר מה הביא אותי לכאן XD נהייתי ממש סנילי... אני עוד פה מימיי פורום ג'יירוק. אני מקווה שתהיה לו יומהולדת 22 T_T!!

nadav1232

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב לפורום../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

מזל טוב!!!!! עד 120 XDDDDDDDDD (אני מקווה 0.0!) כבר בדיוק שנתיים עברו מאז שאני כאן... וזה עבר מהר. אני ממש אוהב את הפורום הזה, זה מעולה שיש פורום לאוהבי המוזיקה היפנית בישראל ^_^! חבל שבתקופה האחרונה הפורום די מת אבל לא נורא.. זה מסתדר בסוף ^_^ והרבה הרבה תודה לך, סמדר על ההאדמה והכל... ^________^!!! Arigato~ ~ אז ככה.. מצאתי בתפוז את קומונת הג'יי רוק והג'יי פופ וכתבתי שם כמה הודעות ואני זוכר ששמתי שם את ההופעות של בואה מהיוטוב XDD. אחר כך נפתח פורום מוזיקה יפנית ויותר התעניינתי במוזיקה יפנית בזכות הפורום וזהו.. ^_^ ~ את יומולדת ה - 22 של הפורום אני מדמיין את הפורום עם הרבה אנשים!!! ואני מקווה שאלה שעכשיו פה ישארו גם! ובאותו הזמן כבר המוזיקה היפנית תשלוט בארץ ובעולם!!!! ^_^

Sivan 85

New member
מזל טוב! שיהיה לכם בהצלחה!

אני עוד חדשה אבל אני שמחה להצטרף בתזמון כל כך נחמד...

fluttering

New member
מזל טוב :)

טוב, נראה לי הייתי בקומונה כמה חודשים לפני שעברנו לפורום היפה... למרות שאז הייתי תחת שם אחר XD אני מקווה שיום אחד הפורום ימצא לעצמו את האיזון שלו. לפחות כמות האנשים התפתחתה בהחלט! D:

last day

New member
מזל טוווווווווווווווווווווווווווווווב

התמונה O_O זה האלה ששרים את PEACE של מוסומה ! הם ממש מטרידים!

Nurmidor

New member
מזל טוב! ../images/Emo2.gif

כבר שנתיים? איך שהזמן עובר מהר... וליום ההולדת ה 22, אני אאחל שיצטרפו עוד כמה חברים

למעלה