מזל טוב!

DarlingAdam

New member
תודה רבה לשניכם :)

עכשיו לכו וספרו לכל חבריכם על פורומי הנפלא והחדשדש. ואני מקווה שהם יוכלו להשאיר פה הודעות כי אני ניסיתי חמש פעמים לפני ההודעה הזו, ואני מקווה שהיא תעבור :)

1Shir

New member
שלום לכולם וברוכים הבאים לפורום!

אני שיר בת 20 מהרצליה. בשנים האחרונות ראיתי אקס פיילס מדי פעם בערוץ 2. לצערי לא עקבתי במהלך השנים, אני מניחה שיגיעו לכאן יותר בקיאים ממני, ואני שמחה שיהיה מי שישלים לי פערים, ובכלל ינהל דיונים על הסדרה. אני מציעה שכל אחד יכתוב מי הוא, ממתי הוא רואה את הסדרה ומה הוא אוהב בה. אני אוהבת אקס פיילס בגלל שיש להם תובנות עמוקות מאוד על החיים, הם לא מפחדים לחשוף את האמת, מולדר וסקאלי נפלאים וסקסיים, ביחד ולחוד. זהו בינתיים :)

DarlingAdam

New member
שרשור היכרות! יחי!

היי :) אני אדם. נכנסתי לסדרה ובעיקר לפנדום מאוד מאוחר, בין העונה השביעית לשמינית, אבל אני משלים פערים לאט ובזהירות :) בדיוק עכשיו אני מנסה לכתוב פנפיק של אקס פיילס, למרות שזה פנדום שאני בעיקר קורא בו ולא כל כך כותב :)

DarlingAdam

New member
הרי לך הסבר: :)

Fandom: The collection or gathering of fans of X, X being pretty much anything, a literary or artistic genre, multimedia, sports, a specific author or celebrity. The word exists in dictionaries since 1903. כלומר, הפנדום של אקס פיילס זה האנשים שרואים, קוראים, כותבים, מדברים, ומתעסקים באקס פיילס. כלומר... אנחנו :) והמילון: http://www.femgeeks.net/glitterjungle/mydic.html

CeruleanCat

New member
מזל טוב לאדם!

אין שום פורומי אקספיילס בכל אתרי הפורומים? הרי יש כל כך הרבה שטויות. At any rate, live long and prosper , Forum! (הרגע ברכתי את הפורום? אוקיי.) החתול רק התעורר ומותר לו להיות מבולבל

yoooni

New member
מזל טוב על הפורום החדש! בדיוק השבוע

חשבתי לעצמי למה אין פורום לסדרה המדהימה הזאת? והנה הצלחתם! כל הכבוד אדם.

DarlingAdam

New member
חתולה מסטולה, אני אוהב אותך :)

תודה שבאת לבקר אותנו :) והיי לך, יוני :) אני מקווה שתהנה פה :)

yoooni

New member
דרך אגב, שאלה לי אליכם

כדאי להוריד שוב את העונה הראשונה של הסדרה? ראיתי אותה כל כך מזמן...

DarlingAdam

New member
הממ. שאלה מסובכת.

מצד אחד, אסור כמובן להמליץ בפורום על דברים לא חוקיים ולכן חסה וחמת חלילים שאני אגיד למישהו להשתמש בתוכנות ששמן לא יוזכר פה ;) מצד שני... נראה לי שאני "אשיג לי" את הפרק האחרון בעונה 9, כך שאם בא לך לראות שוב את העונה הראשונה ואין לך אותה, ויש לך זמן ומקום במחשב לבזבז, אז למה לא. קאזה לייט היא ברכת האלים :)

yoooni

New member
מצאתי את כל הפרקים של כל העונות

אבל הבעיה שאני לא רוצה להתחיל לראות את עונה 9 סתם כי יש המון דברים שאני צריך להשלים הזיכרון שלי לא כל כך טוב ולא ראיתי תיקים באפלה כבר אולי חצי שנה אז זאת הזדמנות להשלים הכוווללל ועכשיו זה חופשה אז יהייה לי זמן

למעלה