מזל טוב

מזל טוב

רעיון נהדר, רק עניין אותי לדעת למה הכוונה, רק אנורקסיה ובולמיה או גם השמנת יתר? תודה

תגל

New member
ניב היקר

ראשית תודה על ברכתך. הפורום עוסק בכל סוגי הפרעות האכילה ותוצאותיהן המתפתחות למחלה (אנורקסיה ובולימיה). כמו כן נדון בפורום בהשמנת ייתר, דיאטות, ייעוץ פסיכולוגי וכל הקשור בנושא. אם יש לך מידע או עיצה, אשמח לקבל בברכה. מקווה לראותך נמנה בחוג משתתפינו, לשתף ולהשתתף. אשמח לשמוע על בריאותך. באהבה תגל

תגל שלום

קודם כל אני בת, השם מטעה אבל ככה זה לפעמים.. אני בעלת משקל עודף (98) ולמעשה הייתי שמחה אם היה מקום שניתן היה לפנות אליו ברגעי משבר או היה נותן רעיונות להתגבר על רגעי משבר בשעת דיאטה, תמיכה כזאת תאפשר אולי לי להתמיד בדיאטה שהתחלתי. תודה רבה.

תגל

New member
ניב מתוקה

את במקום הנכון... אני כאן למענך. בכל רגע של משבר אל תהססי, אנ ישנה מעט מאוד אני עוקבת אחרי ההודעות בקביעות ועונה למיילים תמיד. אני בעצמי חולה במחלה אני כאן לתמוך בך. אל תהססי לגלוש אלינו בכל עת. כתבי לנו ונהיה כאן למענך. אוהבת מאוד וממתינה לשמוע עוד על המחלה שלך. מה המאפיינים. תגל

וואו, כל כך בזמן

אני אמנם התחלתי דיאטה אבל כפי הידוע לך, תמיד מתחילים דיאטה. אצלי הבעיה מגיעה בשעות משבר, שיעמום, צפיה בטלביזיה. ואז אני מתחילה לנשנש. יש גם תקופות שפשוט בא לי על משהו, כמו פיצה וכדומה. ואז אני אוכלת. חשבתי על זה שאולי בדיאטה אני אתן לעצמי לחטוא מדי פעם ובכך ארגיל את עצמי לאכילה בריאה. האמת היא שאני ``פשוט`` (לא, כל כך פשוט) צריכה ללמוד לאכול נכו, כמו שאר האנשים. אני ממשפחה עם בעית אכילה כך שלא ממש יש לי מאיפה ללמוד. איזה כיף זה שיש מקום כזה לזרוק את הרגשות פתאום. תודה.

למעלה