מזל שלא יצאתי עם ברי לטיול היום

dafgol

New member
מזל שלא יצאתי עם ברי לטיול היום

ונשארנו בבית,ברי עדיין משתעל מאוד כך שהיה מיותר לצאת לטיול וגם היתה לי תחושת בטן שלא כדאי.... ב11:30 צלצלו מהגן של רזי שהוא קודח מחום ולבוא לקחת אותו...אם היינו יוצאים לטיול....לא היה מי שיוציא ויטפל בו. אז תמונת מצב : רזי עם חום ועל הפנים, ברי אותו דבר אבל בלי חום....ואני....עם גרון שורף וחום שעולה. ההורים לא יכולים לקפוץ לעזור, גולן בעבודה ואני על סף קריסה...... מקווה שרז ירדם קצת וגמני אלך לנוח קלות. מצטערת אם אעלם היום....אני פשוט גמורה כבר מהימים האחרונים....ולא דיברתי בכלל עוד על החום הכללי ../images/Emo178.gif

frige

New member
דפנה

תרגישו טוב. איתי ואני גם שנינו מנוזלים. נראה לי נלך היום להפנינג במתחם.

S r 35

New member
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

כל כך מדכא ומתסכל. דפנה - מאחלת לכם לצאת כבר מהלופ המעצבן הזה של המחלות. מה קורה לרזי? שיניים שבוקעות? בדקת אולי את המזגנים בגן, אולי הם מקררים את הגן יותר מדי. יש לי חברה שהתחילה להלביש את הילדים עם חולצה ארוכה דקה לגן וההתקררויות שלהם פחתו. בכל אופן תרגישו טוב ../images/Emo39.gif ותשתדלי לנצל כל רגע מנוחה שאת יכולה.

dafgol

New member
../images/Emo51.gif שרה

אני אתמוטט לי בשקט ואנוח בערב, כשגולן יגיע ה../images/Emo82.gifה

לדפנוש.....החלמה מהירה לכל המשפחה....../images/Emo57.gif

מזמן לא דיברתי איתך ב../images/Emo56.gif , ../images/Emo13.gif מאד לשמוע אותך!!!! ואשמח לדעת שכולכם תהיו בריאים !!!../images/Emo127.gif ../images/Emo45.gif חייבים לצאת מזה כבר!!! כי אנחנו מתגעגעים .......!!! ורוצים להפגש !!! עוד קצת (שלישי- מחר, ורביעי, חמישי- יום חופשי שלי ו..... יום שישי תעודות) וח ו פ ש !!!! איזה כייף!!! אז בבקשה לעשות מאמץ אחרון ../images/Emo24.gif ולהבריא !!! לילה טוב../images/Emo29.gif חלומות פז ../images/Emo1.gif ../images/Emo29.gif ><

dafgol

New member
על הפנים ../images/Emo122.gif

אני עם הבנים בבית, קודחת מחום בעצמי וחלושס נוראי....ושלא יהיה מצ'עמם....לפני שעה נשרפה הטלויזיה בסלון... גולן יגיע מאוחר היום (נוסע לת"א ) ואני צריכה לטפל בכולם, כולל בי ...ואין לי כוח בגרוש. מקווה שרזי יואיל לנמנם קצת איכשהו מתישהו ואתפגר לי בשקט במיטה, ברי יכול להעסיק את עצמו אז פחות לחוץ לי.... חוזרת להתפגר לי בפינה. יום נעים ../images/Emo24.gif

איך מרגישים?

איך את מסתדרת ? אם צריך משהו אז תגידי. אני כבר יותר טוב מתחילה לתפקד אחרי שבוע. שמעתי בגן של שירז יש עוד משפחות שלמות ששוכבות חולות. משהו מפחיד השנה עם הוירוסים

../images/Emo25.gif../images/Emo25.gifדפנוש,זה ממני,,יש שיפור???

מה קורה בזמן האחרון?? גם ליאם מנוזל והיה עם חום לפני כמה ימים,,,, אני מקווה שאתם בסדר,,זה עובר,,,, ביוש,,, אילנה

dafgol

New member
../images/Emo51.gif מון שרי, זה וירוס מעצבן אצל רזי

בליווי שתי שיניים חדשות. אצל ברי זה התקף סטרידור קשה (אסטמה ויראלית) ואני פשוט נדבקתי מכולם..... פייייייי ביוש.... ../images/Emo25.gif

LANIT1

New member
חמודה שלי הרבה כח ורפואה מהירה...

מה קרה למה חום אולי הוא נדבק מהר ... איזה בעסה מקווה שהכל יעבור לך מהר מהר.. ותוכלי לדאוג לעצמך. אוהבת אניטה

דפנוש....

אם את צריכה עזרה אז תני סימן ../images/Emo127.gif ואני אצליך....הרי אנחנו ממש קרובות ל- !:) !! לאאאאא להתבייש !!! וביום חמישי - זה יום החופשי שלי- אז אפשרי בהחלט !!!! רק תגידי.... אם צריך אוכל אז יש לי מרק עוף מהבית ופיורה (תפוח אדמה ), ועוף, בקיצור יש מבחר !!!! מחקה לסימן חיים..... >< לכולם

dafgol

New member
קוקוריקו מספיק טוב ?

היה לי יום מאוד קשה, הבנים היו איתי בבית וגמני קדחתי מחום, גולן הגיע רק אחרי תשע בערב ../images/Emo123.gif הביתה....ואני ג מ ו ר ה ! ואז חברה צילצלה בסביבות 22:00 , הבן שלה - חבר של בר (השכנים של עדן...) שהוא קודח ובמצב לא טוב, ביקשה אם גולן או אני נוכל להקפיץ אותם לב"יח, אבל בסוף פינו אותו באמבלונס לעפולה לבי"ח.....אני מחכה לעידכון ממנה....הוא כזה מסכנון.... קיבינימאט המחלות והוירוסים האלה...... ../images/Emo51.gif על הצעות העזרה, בחמישי גולן יהיה בחופש ( כי הוא יעבוד בשבת ../images/Emo46.gif ) , ב 11:00 ברי יסיים כבר גן כי אחה"צ יש את מסיבת הסיום בגן ../images/Emo65.gif....אז כבר ננצל את חמישי לקניות וסידורים וצריכה עוד ללכת לרשום את ברי לקייטנה, עוד לא היה לי מתי ללכת לרשום אותו בכלל.... הרסת אותי עם הפיורה ../images/Emo6.gif (פירה) נדברוס מחר ../images/Emo23.gif, מקווה לעבור את הלילה בשקט ושבבוקר הבנים ילכו לגנים כי אני חייבת לנוח קצת....תכלס מיום חמישי לפנה"צ כשחמותי הגיעה , לא היה לי רגע אחד לעצמי לבד....אירחתי ואירגנתי וניקיתי וטיפלתי וסידרתי ו...פפפפפפ רוצה קצת שקט לעצמי ולנוח.... ../images/Emo24.gif ענקי ../images/Emo140.gif לילה טוב ../images/Emo25.gif נ.ב: מה שלום המילואימניק שלך ?

לדפנוש......../images/Emo6.gif שגרמתי לך לחייך....

המזג האויר הזה גומר אותי עם האלרגיות....וכמו שאת רואה אני לא יכולה להירדם בגללו....אאאאאפציייייי !!!! מילואימניק שלי בסדר, מתקשר יום יום ואמור לצאת ביום שישי וכמובן לחזור חזרה ביום ראשון. (זה מזכיר לי את התקופה שהוא היה בצבא והיינו מדברים שעות ב- ../images/Emo56.gif !!! הרבה כסף!!! שולחת ../images/Emo24.gif ענקיייי ו... ><

למעלה