מזמן לא היה כאן......SEKER

ZeusMan

New member
מזמן לא היה כאן......SEKER ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

הרבה זמן לא היה כזה אחד ארוך ומיגע !!!!!!!!!!
עלייכם לבחור את האפשרות המועדפת ביותר מבין שתי האפשרויות המובאות... 1. Consious (New Roots) Vs. Foundation Roots 2. Hatikva 6 Vs. Kengeroo 3. Solico Soundsystem Vs. Rasta Lion Soundsystem 4. Jah Cure Vs. Luciano 5. Gyptian Vs. Fantan Mojah 6. Dub Vs. Dancehall 7. Sizzla Vs. Buju Banton 8. Morgan Heritage Vs. The Marley Family לא כולל בוב... 9. Peter Tosh Vs. Black Uhuru 10. Elephant Man Vs. Sean Paul 11. TOK Vs. Vybz Kartel לאלו שלא איכפת.. 12. Green Vs. Brown 13. Bang Vs. Spliff 14. Rasta Vs. Just Long Hair 15. I Shot The Sheriff Vs. Iron Lion Zion בהצלחה לכולם

Nechi Nech

New member
וואלה, לפנים הסקר

1. Consious (New Roots) Vs. Foundation Roots - נכון לעכשיו אני יותר מודע לניו-רוטס, למרות שISRAEL VIBERATION הם בין הראשונים ששמעתי ואני מאוד מאוד אוהב אותם, אבל חומרים של שמות כמו ג'נטלמאן, אנתוני בי, לוצ'יאנו, ג'ה קיור, ג'ה מייסון, דמיאן מארלי, ריצ'י ספייס וכו' אני יותר מכיר... 2. Hatikva 6 Vs. Kengeroo - שניהם מאוד איכותיים לטעמי: מצד אחד - קנגרו, כלהקה - יותר טובים מהתקווה 6. מצד שני - עמרי, סולן התקווה 6, יותר טוב כזמר לעומת הסולן של קנגרו (לטעמי כמובן). ככה שאני לא יכול להכריע במצב הזה. 3. Solico Soundsystem Vs. Rasta Lion Soundsystem - התלבטות מטורפת... אבל בסופו של דבר - סוליקו. 4. Jah Cure Vs. Luciano - ג'ה קיור גדול, אבל לוצ'יאנו מלך. 5. Gyptian Vs. Fantan Mojah - אחחחח זאוס תיהיה לי בריא.. כולי מתוסכל פה...
לא יודע, שניהם חזקים. 6. Dub Vs. Dancehall - דאנסהול 7. Sizzla Vs. Buju Banton - בוג'ו 8. Morgan Heritage Vs. The Marley Family - מארלי 9. Peter Tosh Vs. Black Uhuru - פיטר 10. Elephant Man Vs. Sean Paul - אלאפנט מאאאאאאאאאן 11. TOK Vs. Vybz Kartel - וייבז 12. Green Vs. Brown - אני סאחי 13. Bang Vs. Spliff - אני סאחי 14. Rasta Vs. Just Long Hair - אני קירח 15. iron lion zion - Shot The Sheriff Vs. Iron Lion Zion

ZeusMan

New member
../images/Emo13.gif לא שמתי לב לתשובות הבונוס שלך..

מצחיק ביותר...
YEAH MAN...

ZeusMan

New member
אני לא אוותר לכם ../images/Emo13.gif

חבר'ה, קחו 2 דקות מזמנכם... COMMON

יאלללהההה

1. Consious (New Roots) Vs. Foundation Roots אמממ זה תמיד קשה לי. משני הצדדים יש דברים מדהימים שכובשים את אוזניי כל פעם מחדש. קשה לי מאוד לענות על השאלה כי מדובר בז'אנר מקורי ובז'אנר שונה ששואף מהמקורות. המקורות מצטיירים כקלאסיים מאוד אך מדובר למעשה באנשים מאוד צנועים משני הצדדים, מעוררי השראה. ריצ'י ספייס לא פחות מדהים בעיניי מג'וניור ביילז למשל. בכל זאת, אני אלך על המקורות, הם ממשיכים להשפיע על הרגאיי עד היום! 2. Hatikva 6 Vs. Kengeroo שאלות קשות אחי, אבל על זאת לא אענה. שתי הלהקות מדהימות ולא נראה לי שבמצב סצינת הרגאיי בישראל היום יש מקום לתחרויות. ניש לנו איכות ברמה עולמית בעיניי, אבל מעט מדי ממנה. כל אחד מביא את הסטייל שלו וזה נהדר! 3. Solico Soundsystem Vs. Rasta Lion Soundsystem סוליקו תמיד מלהיבים אותי. סאונד מעולה. כמוהם גם ראסטה ליון, אבל מסע בך אחד המיקסטייפים הכי טובים שיצאו כאן אי פעם! 4. Jah Cure Vs. Luciano אני משוגע על טיונים של ג'ה קיור, אבל אני עם לוצ'יאנו. אחד מאומני הרוטס המודרני שהכי נאמן לשורשים. הטיונים שלו מדהימים אותי. לנו(טראאבין) יש עיברות שעשינו לmoving outta babylon. 5. Gyptian Vs. Fantan Mojah שני הכוכבים העולים החמים ביותר באי כרגע אין ספק. אני הולך על פאנטון מוג'ה שהוציא את השיר האהוב עליי בסיזון רידים. 6. Dub Vs. Dancehall דאנסהול ברגע זה. 7. Sizzla Vs. Buju Banton בוג'ו. 8. Morgan Heritage Vs. The Marley Family לא כולל בוב... מורגן, מדהימים. לא מביאים את האיכות של מארלי לטעמי. אם יש הרכב שאני רוצה לראות על הבמה זה הם! 9. Peter Tosh Vs. Black Uhuru פיטר, על אף ההתנהגות שלו לקראת הסוף, הוא מלך אמיתי! 10. Elephant Man Vs. Sean Paul אלפנט יותר חולני. 11. TOK Vs. Vybz Kartel טי או קיי, למרות שוייבז יותר מפגיז השנה, אבל הם יזכרו כאחד ההרכבים האגדתיים והחדשניים באי! לאלו שלא איכפת.. 12. Green Vs. Brown ירוק. 13. Bang Vs. Spliff ספליף 14. Rasta Vs. Just Long Hair ברור שדרדלוקס! 15. I Shot The Sheriff Vs. Iron Lion Zion Iron Lion Zion

fleaboy

New member
כל הכבוד על היוזמה

1. Consious (New Roots) Vs. Foundation Roots זה ממש משתנה מתקופה לתקופה ומזמן לזמן. כרגע אני יותר בכיוון של קונשנס 2. Hatikva 6 Vs. Kengeroo שתי להקות מעולות, ברמה בינ"ל לדעתי. וכל הכבוד לשתיהן. לא שיש פה תחרות בכלל, ריספקט לשתיהן, אבל קנגרו זו הלהקה שאני הכי אוהב פה בארץ 3. Solico Soundsystem Vs. Rasta Lion Soundsystem האמת יצא לי לשמוע במסיבות רק את ראסטה ליון, אז אני לא בידיוק אובייקטיבי 4. Jah Cure Vs. Luciano ג'ה קיור. הקול שלו, המילים שלו, הטיונים שלו פשוט מצליחים לגעת כל פעם מחדש במקומות הנכונים. 6. Dub Vs. Dancehall אני חושב שאני אלך על דאנסהול, יותר זורם, יותר לרקוד, יותר מסר, יותר בשבילי 7. Sizzla Vs. Buju Banton סיזלה 8. Morgan Heritage Vs. The Marley Family לא כולל בוב... בואנה השאלות פה צמודות בטירוף, אחלה סקר! מורגן לדעתי לוקחים. 9. Peter Tosh Vs. Black Uhuru פיטר טוש, אחד מהאמנים היותר טובים בתחום... 10. Elephant Man Vs. Sean Paul לא כלכך מכיר שירים של שון פול, אז נלך על הפיל 11. TOK Vs. Vybz Kartel טי.או.קי. הלהקה שהכניסה אותי לדאנסהול, תמיד יש לי מקום של כבוד בשבילה 12. Green Vs. Brown ירוק 13. Bang Vs. Spliff ספליף 14. Rasta Vs. Just Long Hair שיער טבעי שלא מסרקים וכו' 15. I Shot The Sheriff Vs. Iron Lion Zion איי שוט דה שריף כל הכבוד על השאלון השאלות ממש ממש מתאימות וקשה באמת להצביע מי יותר טוב זה יותר עניין של תקופות, לפחות במקרה שלי

RasTito

New member
סקר פיצוץ

1. Consious (New Roots) Vs. Foundation Roots Foundation 2. Hatikva 6 Vs. Kengeroo קנגרו אני הרבה יותר מתחבר 3. Solico Soundsystem Vs. Rasta Lion Soundsystem סוליקו קרו 4. Jah Cure Vs. Luciano קשה מאוד אבל ג'ה קיור לוקח 5. Gyptian Vs. Fantan Mojah ג'ייפשן 6. Dub Vs. Dancehall דאב 7. Sizzla Vs. Buju Banton סיזלה קלונג'י 8. Morgan Heritage Vs. The Marley Family לא כולל בוב... בוודאי שמארלי 9. Peter Tosh Vs. Black Uhuru בלק יורו 10. Elephant Man Vs. Sean Paul אלפנט ובגדול 11. TOK Vs. Vybz Kartel וייבז קרטל לאלו שלא איכפת.. 12. Green Vs. Brown ירוק ביתי 13. Bang Vs. Spliff ספליף פאף 14. Rasta Vs. Just Long Hair רק ראסטות זה תוספת יופי לבנאדם 15. I Shot The Sheriff Vs. Iron Lion Zion אירון ליון

ZeusMan

New member
Bless Di RasTito !!!

ראס, הבטחת וגם קיימת... תודה, אני יודע שאתה תוכל לעזור לאיכות הפורום בעזרת הידע שלך... בשיחות הקצרות שלי איתך בסולסיק חדר ReggaeIL (פרסומת סמויה
) השארת אחלה אימפרשן... תביט בכל הדף הזה יש שירשורי המלצות, אשמח לקרוא מה יש לך להגיד..

s h i d a n

New member
פיייייהההה!!! לא צחוק העניין הזה

1. פאונדיישן, כמה שיותר ישן ככה יותר טוב... 2. קשה מאוד קשה מאוד!!! אני אלך על התקווה 6 רק בגלל הדיסק שלהם לא יוצא לי מהמערכת ואם כן זה רק לאוטו 3.ראסטה ליון 4.לוצ'יאנו יותר מרגש 5.זה היה פה כבר באיזשהו סקר...פאנטן מוג'ה 6.תלוי איפה אני, אם זה במסיבה אז זה רק דאנסהול, אם זה בים או בבית כשיש גשם אז דאב זה הדבר 7.פטר טוש, לא מת על היציאות של בלאק אהורו 8.בתכלס מורגן 9.זה גם היה פה פעם, ואם כל האהבה לסיזלה בוג'ו זה אגדה אמיתית 10.גם זה היה פה, ואליפאנט יותר מקפיץ אותי, אבל לא סתם שון פול הגיע לאן שהוא הגיע, בחירה קשה ביותר אבל בגלל ההומור והכייפיות שיש בשירים של אליפאנט הוא לוקח 11. T O K !!!!!!!!!!!!!! 12.אני כבר חתכתי בגלל סיבות אישיות אז לא אכפת לי כבר 13. אותו דבר כמו 12 14. דוגרי אני מת לחזור לתקופה של השיער הארוך!!! חסר לי משו על הראש עכשיו!!! ולא היה לי ראסטות אז אני לא יודע איך ההרגשה(בעצם היתה לי ראסטה אחת ענקית) 15.iron lion zion

ZeusMan

New member
היו כמה שאלות שכבר היו מכיוון ש...

יש חבר'ה שלא היו כשהיה את הסקר הקודם ורציתי לדעת מה יש להם להגיד בנידון, לכן... היו כמה שאלות מהעבר..

למעלה