מזמן לא כתבתי כאן, אז הנה שאלות הקשורות לתקופת הסגר

dory30

Well-known member
* האם אתם או בני משפחותיכם (שלא נדע, לא מאחל את זה גם לחלק ממשתתפי הפורומים בתפוז שאני לא ממש מת עליהם) נדבקתם בקורונה?
* הייתם בבידוד?
* איך בסביתכם מקפידים על התקנות?
* האם יצא לכם להפר את התקנות?
*האם נראה לכם שגילה גמליאל תתפטר מתפקידה, עקב הפרת התקנות מצידה?
* מבין הח"כים הנוכחיים, את מי הייתם מציעים כרה"מ הבאה אחרי שנתניהו יהפוך מהאזרח מס' 1 לנאשם מס' 1? המועמד או המועמדת לא חייבים לעמוד בראש המפלגה.

SupermanZW

Well-known member
* האם אתם או בני משפחותיכם (שלא נדע, לא מאחל את זה גם לחלק ממשתתפי הפורומים בתפוז שאני לא ממש מת עליהם) נדבקתם בקורונה?
* הייתם בבידוד?
* מבין הח"כים הנוכחיים, את מי הייתם מציעים כרה"מ הבאה אחרי שנתניהו יהפוך מהאזרח מס' 1 לנאשם מס' 1? המועמד או המועמדת לא חייבים לעמוד בראש המפלגה.
1) לא.
2) לא.
3) לא מקפידים.
4) כן.
5) ביום בו פרות יעופו.
6) מוישה אופניק.

dory30

Well-known member
6) מוישה אופניק.
אני באופן אישי תומך בעוגיפלצת או באוסקר (ההוא שמתגורר בפח זבל), אבל שיהיה. כל אחד מהם ינהל את המדינה במסירות ובאחריות.

GoldenEyes

Well-known member
* הייתם בבידוד?
לא
לא
מקפידים בקושי
לא
כשחזירים יעופו בשמיים
ליברמן

Harrington

Well-known member
מנהל
נמתין ונראה קודם מה גרסתה המדויקת. עד אז אין לי מושג אם הפרה או לא הפרה ו/או מה עשתה בדיוק.

האזרח מספר 1 הוא נשיא המדינה מר ראובן רבלין.
ראש הממשלה הוא ראש הממשלה. הוא גם הנאשם, אם תרצה נאשם מספר 1. זה כובעו זה מכבר ובינתיים לא נמצא כל צורך או עניין להחליפו. ממילא אין צורך להטריח את המוח במחשבה מי יצטרך לעשות זאת 'אם וכאשר'.

א

אז מה את עושה כל היום

Guest
* הייתם בבידוד?
1 - לא
2- הייתי בבידוד כבר 3 פעמים מאז תחילת הקורונה, גם המשפחה
3 - מאד כן
4 - לא
5 - אמן
6 - שאלה טובה, כבר לא יודעת..

dory30

Well-known member
1 - לא
2- הייתי בבידוד כבר 3 פעמים מאז תחילת הקורונה, גם המשפחה
3 - מאד כן
4 - לא
5 - אמן
6 - שאלה טובה, כבר לא יודעת..
אחד הדברים שהכי משחקים לטובת רוב בני משפחתי משני הצדדים זה, שאנחנו לא מהטיפוסים המתקהלים. אם היינו יותר חברותיים (או המוניים), כולנו כבר היינו בבידוד או במחלקות הקורונה. מדריכת פילאטיס שלי קרובת משפחה של גילה גמליאל והיא הסבירה לי כמה היא "מתה עליה", באירוניה כמובן.

dory30

Well-known member
תשובות לפי סדר השאלות: לא ככל שידוע לי; כנ"ל; רוב בני משפחתי שומרים על ההנחיות כלשונן, גם רוב האנשים שמסתובבים ברחובות עוטים מסכות; פעם אחת, כשנסעתי לבנק שהוא יותר מקילומטר ממקום מגוריי, כדי לסגור מינוס בחשבון, כי היו תקלות באתר ובאפילקציה וזה היה ערב חג; לצערי, היא לא תתפטר כי זה לא בכבוד שלה; אם לא לפיד, אז ליברמן או ח"כ יפעת שאשא ביטון.

למעלה