מזמן לא ראיתם לנו, אז בבקשה

frige

New member
מזמן לא ראיתם לנו, אז בבקשה

הראלון האלילון

frige

New member
ואיתי המתוקון

אחרי כל האוכל שאני מכינה, זה מה שהוא מעדיף

frige

New member
עדן, תודה, וחיזרי שנית

זהו איתי וזו אני שהייתי בגיל שלו בערך (התמונה קצת מטושטשת) אבל את העיקרון רואים. ואיתי דומה ממש ממש להראל. לגבי אלעד עדיין לא גובשה דעה. הוא גם דומה לאח שלי. כמובן שלשלושתם יש משנינו, הרי זו כל המטרה בזיווג, לא?

frige

New member
והנה מהיריד אתמול

ועדן, את ממש לא מאכזבת אותי. אלי היתה הבחירה האולטימטיבית שלי לעשיית ילדים וכמובן שלקחתי בחשבון שהם בטוח יהיו דומים גם לו. אבל עדיין, יש בהראל ובאיתי המון המון ממני.

S r 35

New member
שרית הם מ-ה-מ-מ-י-ם !!!

יש לך משפחה לתפארת! מאחלת לך הרבה אושר, שמחה ונחת.

תמיד כייף לראות לכם -מתוקים ../images/Emo25.gif

גם לראות קצת את הבית על הדרך
אז איפה אתם מבלים היום? ולמי יש איזה הצעות לגבי היום ומחר בערב לבילוי עם ילדים?התרקציות מעניינות בבקשה!

frige

New member
תודה אלה

את הבית אפשר לבוא לראות גם בLIVE הוא הרבה יותר יפה. שעות קבלה: כל יום, כל היום, כמובן בהודעה מראש. יאללה, תלדי כבר

frige

New member
וגם...

לגבי המצח של הראל, עדיין זה נפוח מאוד, לא ירדה בכלל הנפיחות. היום אנחנו נהיה קצת בבית. מחר נלך לספארי. אטרקציות לילדים... תלכו ליריד בעפולה שלמו 10 ש"ח תתנו לשירז לקפצץ על הטרמפולינות שם להוציא את המרץ ותראי איך היא ישנה, בובה.

dafgol

New member
../images/Emo23.gif מהממים אחד אחד אחד ../images/Emo23.gif

שמחה שאימצת את השם שהענקתי לו
שריתו'ש אתם נראים נפלא
תענוג לעיניים ל
ולנשמה

frige

New member
תודה דפנה

וכמובן שנהנתי מאוד מאוד מהתמונות המהממות של רז המדהים

שרית - איזה יריד? איפה? מדוע? מה?

מתי? וכיצד? גם אני מחפשת לטרוריסטית הקטנה פעילות שאחרי זה הולכים למיטה לישון בלי 3 סיפורים....

frige

New member
עדן, את ישנה בעמידה?

על מה אני מדברת כל השבוע. אפילו רשמתי אילו הופעות יש בכל יום. חוץ מההופעות יש שם מתנפחים לילדים ודוכנים. רשמתי הכל לפני כמה ימים וכזכור לי זה היה בהמשך לשאלה שלך. תתעוררי. מחר זה נגמר.

למעלה