מזרן למיטה -האם אפשרי לקחת של

מזרן למיטה -האם אפשרי לקחת של

תינוק אחר,דודתי הנקיה ומסודרת מנדבת לי את המיטה של ביתה + המזרן לקחת או לוותר ולקנות מזרן חדש? כי אומרים שהמזרן מתעצב לפי גוף התינוק אז רצוי לא להחליף מאחד לשני!!!! נ.ב. אני יודעת שזה לא יקר....ואם התשובה שלכן כן לקנות אז איזה? תודה

Tנקר בל

New member
יש כמה דברים שאני בטוחה שהן המצאות

של היצרנים, שמאוד משתלם להם להפיץ אותם, וזה אחד מהם (עוד דוגמאות: בייביסנס; מיקומון, ששמעתי מכמה רופאים, הבכיר שבהם מנהל הפגייה בשע"צ, שזה סתם קשקוש, שהיתרון היחיד שלו הוא העשרת היצרן שלו. במקרה של המיקומון, זה ממש חוסר אחריות, כי המחקר שקבע שעדיף לשכב על הגב למניעת מוות בעריסה, לא התייחס בכלל לשכיבה על הצד, ולכן חובה להשכיב רק על הגב, ולא על הצד). כולי תקווה שלא יבואו כל האמהות האחראיות ויהרגו אותי

אמאאור

New member
אני הייתי לוקחת כל מה שנותנים לי

תמיד אפשר להחליט אח"כ שמשהו לא מוצא חן או לא מתאים, ולקנות חדש. אפרופו מיקומון, טינקר צודקת - המוצר הזה הוא אסון.

טאניוש

New member
לדעתי אפשר לקחת

אצלינו במיטה בבית מזרן חדש ואצל ההורים שלי- הזה שקיבלנו מאחותי. למען האמת, לא נראה הבדל. הוא לא מקבל שום צורה לדעתי, סתם מזרן.

לדעתי אין עם זה שום בעיה

אמנם, אצלי לא השתמשו הרבה במיטת התינוק (שלושתם במצטבר סביב שנה וחצי), אבל המזרון בהחלט עבר ביניהם, אני לא רואה למה לא.

רוניה2

New member
לא נעים לי להגיד

אבל אצלי הכל היה יד שניה. (בהיותי תפרנית, העדפתי לקבל או להשאיל כמעט הכל, כך שגם מזרונים + מזרון של לול ועגלה, הכל כבר היה משומש..)

למעלה