מחאה על השבתת ה3643

מצב
הנושא נעול.
שאלה לאיל

גם שאלות
באיזה תאריך בוצע שיפוץ מנוע כללי ל 310? כמו כן מהיא השעה ביום שהוחלפו לה ברקסים? ובחלונות, יש לך את הקוד יצרן שלהם? תודה מראש.
שאלה לאיל
מתי יוצרה הקלנועית של יונדאי שמשרתת במוסך אגד חולון? מתי היא נצבעה לירוק? כמו-כן מה מספרה הפנימי והאם יש לה רישוי ממשלתי? האם תיקנו לה את הפנצ'ר? ושאלה אחרונה לאיל האם עדיין אפשר להגיע איתה לקולר מאחורי המשרד של נוח??? תודתי נתונה מראש.

gsx750f

New member
רגע איל עוד שאלה האם אפשר להרכיב

שאלה לאיל
מתי יוצרה הקלנועית של יונדאי שמשרתת במוסך אגד חולון? מתי היא נצבעה לירוק? כמו-כן מה מספרה הפנימי והאם יש לה רישוי ממשלתי? האם תיקנו לה את הפנצ'ר? ושאלה אחרונה לאיל האם עדיין אפשר להגיע איתה לקולר מאחורי המשרד של נוח??? תודתי נתונה מראש.
גם רמפה לקלנועית (חשוב מאוד)????? כמו כן האם אפשר לגרור אוטובוס איתה ??????? תודתי נתונה מראש.

fireman

New member
רק אם עשרה אנשים

גם רמפה לקלנועית (חשוב מאוד)????? כמו כן האם אפשר לגרור אוטובוס איתה ??????? תודתי נתונה מראש.
רק אם עשרה אנשים
יעזרו לדחוף את האוטובוס מאחורה

האם יש קלנועית מפרקית או קומתיים?

האם יש קלנועית מפרקית או קומתיים?
דרור, תענה לי, זה חשוב!

חחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחח

שניכם הורגים אותי אני לא נושם!!!!

אושרי היקר

החאפרים צריכים
להצדיע למשרד התחבורעל שבזכותם יש להם נוסעים משרד התחבורע צריך לשנות את התקנון א. שאוטובוס ירד מכביש אחרי 30 שנה ו20 כמו שהיום בחוק ב. שאוטובוס שמגיעה לגיל 7 יושבת לצורך שיפוץ ג.כל אוטובוס שמגיע לגיל 13 יבדק פעם בשנה כדי לבדוק את תקינותו ד. כל אוטובוס שמגיע לגיל 17 יבדק פעמיים בשנה כדי לבדוק תקינות ככל שמשביתים יותר אוטובוסים ככה התדירות תהיה גרועה יותר וככה מספר החאפםרים בכביש יעלה
אושרי היקר
כל אוטובוס מגיל שנתיים ומעלה נבדק אחת לשנה ע"מ לבדוק את תקינותו (קוראים לזה טסט ובמידה והאוטובוס לא תקין והליקויים לא מתוקנים הוא לא יקבל רישוי גם בגיל שנתיים). כל אוטובוס שמגיע לגיל 15 נבדק פעמיים בשנה (גם לזה קוראים טסט וכמו שכתבתי למעלה..........)

אוריליו

New member
מסר לשרשור

מחאה על השבתת ה3643
שוב שר התחבורע מאיר שיטרית רוצה רק לפגוע בתחבורה הציבורית ולכסח כל אוטובוס ישן (מעל 15 שנה) שעומד בדרכו אוי אילן מזרחי אני ממש מצטער בשבילך חל איסור מוחלט על משרד התחבורע להשבית את ה3643 היפה המיוחדת והנוסטלגית חבריי לפורום היקרים כולל ערן ואוהד מה דעתכם על הפגנה נגד השבתת ה3643 צריך לפטר לצמיתות את שר התחבורע מאיר שיטרית ועוזריו ופקידו על גופתי המתה משרד התחבורע ישבית את ה3643
מסר לשרשור
ה3643 תחסר לי מאוד הייתי נוסע בה הרבה ב2004 ופעמיים ב2005 נסעתי בה פעם ב ב 12.4.05 ובפעם האחרונה ב 10.5.05 אתגעגע אליה מאוד והיא תחסר לי מאוד בתקופה הקרובה יהיה זכרה ברוך ושלא יעזו לפרק אותה

לא חייבים לפרק

מסר לשרשור
ה3643 תחסר לי מאוד הייתי נוסע בה הרבה ב2004 ופעמיים ב2005 נסעתי בה פעם ב ב 12.4.05 ובפעם האחרונה ב 10.5.05 אתגעגע אליה מאוד והיא תחסר לי מאוד בתקופה הקרובה יהיה זכרה ברוך ושלא יעזו לפרק אותה
לא חייבים לפרק
קוקה קולה כבר הזמינו פחיות משובחות

נסה לשאול את שיטרית

מחאה על השבתת ה3643
שוב שר התחבורע מאיר שיטרית רוצה רק לפגוע בתחבורה הציבורית ולכסח כל אוטובוס ישן (מעל 15 שנה) שעומד בדרכו אוי אילן מזרחי אני ממש מצטער בשבילך חל איסור מוחלט על משרד התחבורע להשבית את ה3643 היפה המיוחדת והנוסטלגית חבריי לפורום היקרים כולל ערן ואוהד מה דעתכם על הפגנה נגד השבתת ה3643 צריך לפטר לצמיתות את שר התחבורע מאיר שיטרית ועוזריו ופקידו על גופתי המתה משרד התחבורע ישבית את ה3643
נסה לשאול את שיטרית
אם הוא יודע מה זה 3643... באמת שהגזמתם. פיסת נוסטלגיה עומדת להיות מושבתת, וחבל, אבל התגובות שלכם חסרות פרופורציות. בחיאת - האוטובוס הזה יותר מבוגר מכם!

לא ממני....

מחאה על השבתת ה3643
לא ממני....

oshri5917

New member
אתם יודעים מה

מחאה על השבתת ה3643
אתם יודעים מה
אם לא יוסיפו מכונות מושבתות לשירות והתדירות של קו 43 לא תוכפל אל תתפלאו אם יהיו חאפרים אם אתם רוצים חאפרים תקבלו חאפרים אבל יהיה חאפרים כמו מספר גרגירי החול בים

oshri5917

New member
כמה רכבים לא תיקניים

מחאה על השבתת ה3643
כמה רכבים לא תיקניים
יש על הכביש לחברת ז'ק יולזרי ומשרד התחבורעל לא עושה כלום והם מסוכנים הרבה הרבה יותר מ 3643 אני לא לגמרי משוכנע שמשרד התחבורע אמר את כל האמת לגבי 3643

מצב
הנושא נעול.
למעלה