מחזור 4: מכבי נתניה - מ.ס אשדוד

tristan79

New member
מחזור 4: מכבי נתניה - מ.ס אשדוד

מוליכת הטבלה
תארח הערב (19:30, אין שידור) את הקבוצה מעיר הנמל הדרומית. המפגש שהפך למעין יריבות מעבר לספורטיבית נטו בשנים האחרונות (תהרגו אותי אין לי מושג למה אבל משום מה נראה שמערכת היחסים בין אוהדי נתניה לאלו של אשדוד וב"ש נראית קצת יותר חמה מהממוצע...) יחזיר את ברוך דגו שעזב את נתניה רק לפני שבועיים לקופסא. אחרי שבועיים של מהפך בסגל מתיאוס כנראה ישמור על ההרכב שפתח בניצחון בשבוע שעבר מול סכנין וההחתמות החדשות מהשבוע, אומברטו וסלמי, יחכו על הספסל להזדמנות לעשות את הופעת הבכורה שלהם. הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מארין, זאב חיימוביץ', דדי בן דיין, בוואן פרנסמן, אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, איתי שכטר, ג'ורג' בה

תודות לדדי האדיר אנחנו עדיין מוליכים את הליגה

צמד של דדי סידר לנו ניצחון בית יקר (1-2) על אשדוד. אני מקווה שהולכים ליצור עצומה בעד להפוך את דדי לחלוץ המרכזי של הקבוצה

SjP

New member
איזה כיף לנצח דקה 92 עושה את כל השבוע

בקשר ליכולת לא התלהבלתי לא שיחקנו טוב, רק דדי וסבן הצטיינו לדעתי שכטר ובה לא היו טובים, הברזילאי החדש אומברטו לא הראה ניצוצות וטייל רוב הזמן במגרש (למרות שהוא בישל את השער), ופרנסמן איבד הרבה כדורים והיה איטי ומסורבל לדעתי גזל צריך לפתוח במקומו אבל למי אכפת מתיאוס ייתן להם בראש לקראת שבוע הבא בבלומפילד נגד מכבי ת"א, משחק העונה הראשון שלנו.

tristan79

New member
אני היחיד שחושב שיש קשר

בין ההצטיינות של דדי וקלימי לעובדה שפרנסמן על המגרש? לא שאני חושב שפרנסמן נתן שלשום משחק כזה טוב, הוא משחק כבלם שלישי אז ההשפעה שלו על ההתקפה אמורה להיות שולית ואכן הוא לא ממש תרם בחלק הזה מול אשדוד, אבל בתור שחקן הגנה צריך לשים לב לא רק להתמודדויות שלו באחד על אחד מול שחקן התקפה אלא גם למיקום על המגרש - הדרך הטובה ביותר לעצור התקפה זה למנוע אותה מראש. מה שיותר חשוב זו העובדה שהבלם השלישי\קשר דפנסיבי הזה, ביחד עם אלמוג כהן מאפשרים לקלימי ודדי להשתחרר חלקית ממשימות ההגנה ולהיות חלק עיקרי בהתקפה של הקבוצה (ופתאום גם רואים קצת ניצוצות התקפיים מאלמוג). ויתור על התוספת הזו להגנה תגרום לכך ששניים מהשחקנים היותר מוכשרים התקפית (שבמקרה הם שני המגינים) יצטרכו להתמקד יותר בחלק האחורי... לא חבל?

למעלה