"מחיאות כפיים לחדשים"
ככה זה

Tami661

New member
"מחיאות כפיים לחדשים"../images/Emo24.gif ככה זה

אצלנו, בסוף כל שיעור מקובל לסיים ב"מחיאות כפיים לחדשים", אבל כאן... כאן אנחנו דופקים לכל חדש/ה את החיבוק הוירטואלי המפורסם של
ומי שרוצה עוד מוסיף קצת... השבוע, היה שבוע פתיחת הפורום, ובין לבין אפילו אני שכחתי קצת דרך ארץ
אבל הנה... עכשיו, נקדם ב
ובברכת ה
את כל החדשים שפיספסנו לעשות להם קליטה ע"פ מיטב המסורת (גם וותיקים שהחליטו לצאת מהוילון נחשבים
). נאחל להם ולנו שיהיה לנו כיף ביחד... עד הספינינג הבא
. ואלו שמות: איש הפיל
stoly
irashady
pumpkin74

Tami661

New member
ונצל"ש כדי להסב את תשומת לבכם...

יש לוח מודעות פעיל ויש גם גלריות להעלאת תמונות. בלוח המודעות ניתן לפרסם מודעות דרושים וחיפוש עבודה למדריכי ספינינג, אפשר למכור שמעטס (גם אם זה לא קשור... תגידו שזה שימש אותכם בספינינג
), שעונים, נעליים שהביאו לכם מחו"ל ומתנות "הדור השלישי", אפשר ורצוי לנהל משם גם את נושא החלפת המוזיקה בין המדריכים... נראה לי שברגע שתתחילו, זה ירוץ... בגלריה, פתחתי בנתיים שלוש קטגוריות: יצירותיו של הג'וק (מגיע לו
), חברי הפורום "תוך כדי דיווש" ושם כל חבר/ה שיש לו רצון להעלות תמונה שלו בתנועה - מוזמן ומתבקש לעשות כן, וגלרייה של חברי הפורום - כללי: שם מוזמנים חברי הפורום להעלות את התמונה המוצלחת ביותר שלהם (גם אם היא לפני 20 שנה...), של החותנת שלהם (גם היא בעוד 20 שנה...) ושל חיית המחמד האהובה שלהם... כל תמונה שאתם מוצאים לנכון שמשקפת אתכם... רק אל תשכחו לתת לתמונה את הכותרת המתאימה שנדע למי לשייך מה. אז תתחילו בבקשה, בהמשך אולי נפיץ גם דף קשר (רעיון שנתנה לי איזו בי-יור-סלף אחת
)

למעלה