מחיר חופשות וטיסות

דניאלה1311

Active member
מנהל
האם בגלל הקורונה מחירי חופשות בחו''ל יותר נמוכים? האם כדאי לנצל את התקופה?

אם תמצא ארץ שתקבל אותך כישראלי ממדינה שהתפרצות המגפה בה מעמידה אותה בין הראשונות בעולם אני משערת שתמצא דילים. השאלה עד כמה המקום אטרקטיבי, נגיש, מפנק וכד'. תמיד כדאי לנצל מחירים נמוכים.

לאונידס

Active member
האם בגלל הקורונה מחירי חופשות בחו''ל יותר נמוכים? האם כדאי לנצל את התקופה?
האם אתה בעל דרכון זר? של איזו מדינה?
כי יש מעט מאוד מדינות שמוכנות לקבל ישראלים בעלי דרכון ישראלי.
האם אתה מודע לכך שכרגע בחזרה לארץ נדרש בידוד של 14 יום? האם מסתדר לך?

בהתאם לשתי התשובות שתתן יהיה אפשר להתקדם

דניאלה1311

Active member
מנהל
נכון מאד מיכל, הראו את המחירים וכמעט השתבצתי. מי ששילם עד כה כשלושה דולר ליום ישלם משהו כמו 15 דולר. מה זה אומר לגבי מי שמשלם 14 דולר ליום האם מעכשיו זה יהיה 28$? יותר? חברות הביטוח פוחדות להפסיד אז הן מבטחות את ההדבקות מהקורונה של הנוסעים. כמה יחלו? וכמה לעומת זאת לא יחלו והחברות תרווחנה הון, כרגיל?

michal@gal

Active member
מנהל
הייתי מציעה לקרוא טוב טוב את הפרסום. אני בטוחה שזה לא לכל מדינת יעד.

לאונידס

Active member
הייתי מציעה לקרוא טוב טוב את הפרסום. אני בטוחה שזה לא לכל מדינת יעד.
ברור שהמחיר לא זהה לכל המדינות,
זה לא יחודי דווקא לקורונה,
טרם הקורונה, את יודעת כמה שילמו ביטוח איתור וחילוץ בשבילי בירדן? הרבה הרבה יותר יקר מאשר בצרפת, והיה צריך למצוא חברת ביטוח מסויימת שתסכים.

כשמחלקת המדינה האמריקאית מפרסמת אזהרת מסע לישראל (בד"כ בגלל החרפה במצב הבטחוני בישראל) , את יודעת כמה עולה הביטוח לאמריקאי שבא לבקר בישראל? אם הוא בכלל מוצא חברה שתסכים לבטח אותו.

אני מניח שכמו שמרבית הישראלים לא יטוסו לטייל בסודאן ולכן לא יקטרו על ביטוח איתור וחילוץ לישראלי בסודאן, כך גם מרבית הישראלים לא יטוסו למקומות מוכי קורונה ויקטרו על העלויות - למרות ההבדל ה"קטן" בין סודאן לארה"ב, מרבית הישראלים מטעמי בריאות כנראה יעדיפו לטוס למדינות ירוקות ובאופן טבעי גם עלות פוליסת הביטוח תהיה בהתאם

האם אתה בעל דרכון זר? של איזו מדינה?
כי יש מעט מאוד מדינות שמוכנות לקבל ישראלים בעלי דרכון ישראלי.
האם אתה מודע לכך שכרגע בחזרה לארץ נדרש בידוד של 14 יום? האם מסתדר לך?

בהתאם לשתי התשובות שתתן יהיה אפשר להתקדם
אין לי דרכון זר. רק מעוניין בחופשה בחגי תשרי.

לאונידס

Active member
אין לי דרכון זר. רק מעוניין בחופשה בחגי תשרי.
אם כך יש מעט מאוד מדינות אירופיות שמוכנות לקבל אותך, חלקן מתנות את הכניסה בהצגת בדיקת קורונה שלילי מה 48-72 שעות אחרונות (תולי במדינה).
נכון לכרגע בחזרה לארץ כולם נדרשים לתוספת של 14 יום מנוחה בבידוד באחרי הנסיעה, יש הצהרות על קיצור התקופה שאולי יתגשמו ואלוי לא אבל בכל מקרה לא רלוונטיות לך כי המדינות שמוכנות לקבל ישראלים כולן אדומות.
בנוסף קח בחשבון שבחלק מהמדינות האלו הרבה מאתרי התיירות המסעדות וכו' סגורים בגלל הקורונה.
אם כל התנאים האלו מקובלים עליך אז צריך לבדוק את העיסקה הספציפית שאתה חושב עליה אבל בגדול כנראה שיהיה לך כדאי לטוס.

הנקודה העיקרית: ההיצע -מה כבר ניתן לנו? =בולגריה , קרואטיה וקצת יוון. להיבדק בדיקת קורונה בשביל לטוס לבולגריה ? לא מבין עדיין מה יש לבקר שם.כעת ,בקיץ, הייתי מחפש יעד קריר יותר -אוקראינה או פינלנד.בינתיים הן סגורות בפנינו.

arseny92

Well-known member
מנהל
הנקודה העיקרית: ההיצע -מה כבר ניתן לנו? =בולגריה , קרואטיה וקצת יוון. להיבדק בדיקת קורונה בשביל לטוס לבולגריה ? לא מבין עדיין מה יש לבקר שם.כעת ,בקיץ, הייתי מחפש יעד קריר יותר -אוקראינה או פינלנד.בינתיים הן סגורות בפנינו.
אוקראינה מחייבת בידוד בית לשבועיים בתנאים מאוד דרקוניים של התחייבות להתקנת אפליקציית ריגול אחר תנאי בידוד (לחילופין להתבודד בבית חולים), אשר אפילו לא פועלת כמו שצריך, מספיק לקרא תגובות על האפליקציה כדי להבין איזה בלאגן זה. הערה: לא להתקין אלא אם אתם נמצאים במעבר הגבול האוקראיני!
יש גם חובה לקנות ביטוח קורונה מחברת ביטוח עם נציגות באוקראינה (כל הפרטים בדף המקושר)

לעומת זאת אם לא אכפת להתבודד בעת חזרה לארץ, אפשר לטוס למדינה שנחשבת על ידי אוקראינה כמדינה ירוקה, לשהות שם לפחות שבועיים, ואז לטוס לאוקראינה ישר משם ללא צורך בבידוד המרגל עם אפליקציה (חובת ביטוח עדיין יש)

לאונידס

Active member
כל אחד והיעדים שמושכים אותו,
אוקראינה מושכת אותי פחות מבולגריה, אבל אם מישהו נמשך לאוקראינה -שיהיה לו בכייף, לא מתווכח

דניאלה1311

Active member
מנהל
מר בן עטר
אני לא אתן אזהרה וגם לא אדווח על הפרסומת. פשוט אודה לך מאד אם לא תעשה זאת שוב.
אתה לבטח יודע שיש אפשרות לעשות פרסומת בתפוז שזה כמובן בתשלום, ולכן יש איסור על פרסום בפורומים.

אבי בן 1231

Well-known member
מר בן עטר
אני לא אתן אזהרה וגם לא אדווח על הפרסומת. פשוט אודה לך מאד אם לא תעשה זאת שוב.
אתה לבטח יודע שיש אפשרות לעשות פרסומת בתפוז שזה כמובן בתשלום, ולכן יש איסור על פרסום בפורומים.
במקרה נכנסתי, האם יש לו משרד נסיעות או חב' תעופה.
רק במקרה כזה זו פרסומת, לדעתי!

אבי בן 1231

Well-known member
האם האתר שהוא מפנה אליו שייך לו או שהוא נציגו?
מה אתה אומר?
א. לא ראיתי שיש הפניה זה קטן ולא שמתי לב.
ב. איני יודע אם האתר שייך לו, איני מכיר אותו.
בכל מקרה גם בטלויזיה היו פרסומים על מחירי טיסות לא נורמליים.
כמו למשל לדובאיי במחיר 50$ הלוך וחזור, לא, זו לא פרסומת שלי! ואין בכוונתי בשלב זה להכנס למטוס ששם אין הקפדה על מסכות, שמירת מרחק וכמות נוסעים.

לאונידס

Active member
א. לא ראיתי שיש הפניה זה קטן ולא שמתי לב.
ב. איני יודע אם האתר שייך לו, איני מכיר אותו.
בכל מקרה גם בטלויזיה היו פרסומים על מחירי טיסות לא נורמליים.
כמו למשל לדובאיי במחיר 50$ הלוך וחזור, לא, זו לא פרסומת שלי! ואין בכוונתי בשלב זה להכנס למטוס ששם אין הקפדה על מסכות, שמירת מרחק וכמות נוסעים.
אז הסכמנו שמדובר בפרסומת לטובת בעל האתר? לא הבנתי

למעלה