מחיר 15 דקות "התהילה" - מפסידים ומרוויחים

oneboy1

New member
מחיר 15 דקות "התהילה" - מפסידים ומרוויחים

טוב, נו, אז ערן הודח מהבית ערן השקרן, הנוכל, המלחשש, המאהב בפרוטה.. זה שהגיע בתור הזיין, יודע מה זה עכשיו כשמזיינים אותו הופתעתי !!! אהבה, שנאה, כמו רבים חשבתי שגב' נעמה תודח- היא כמעט התחננה להיות מודחת אבל הצופים כנראה יודעים טוב מאוד שהיא בין אלה שנותנות "עסיס" בבית, היא מלהיטה את הרוחות בבית וגם את הצופים (לערן יש "איכויות" גם כן, אבל מי שמסתמך בעיקר על מראהו החיצוני,..... אוכל אותה) ועכשיו ערן עומד לחזור למשפחתו, חבריו, . עבודתו ? מי ירצה מישהו כזה שהתגלה כמעט במערומיו הנפשיים והפיזיים הוא לא נסוג בו מדעותיו הגזעניות וההומופוביות הוא יהיה אולי "סלברטי" בחוג מצומצם, אבל בגדול- הוא הפסיד ! לא רק שהודח, זה כלום, אלא במה שמחכה לו בחוץ הוא ספג פגיעה באגו המנופח שלו "לתהילה" יש שתי קצוות, כמו חרב (כמו שאומרים, שני הקצוות חדים) הנה מיקי יושבת לה, שבוע אחרי ימי התהילה שלה, כאחת האדם שלא לדבר על בוריס שארז טל אפילו לא טרח להציגו בשמו, למרות שישב מאחורי מיקי, כולו מחייך מאוזן לאוזן, אין לי מושג על מה, אז איך זה להיות שם "בחוץ", בוריס ונעמה? האם יש לכם איזו עצה מועילה ומחכימה לשאר הדיירים שהגיעו מתוך רצון לזכות בפרס כספי, או לקצר את הדרך להיות "מפורסמים" אין הנאה גדולה יותר מאשר להעלות מישהו ואחר כך להוריד עליו את הפשוט רנין הבכיינית - "הקדושה המעונה" - איך תתקבל אחרי התוכנית בקרב עדתה ? צבר- איך הוא יחזיק מעמד בבית בלי חברו הטוב ערן? שלא לדבר על כל מיני ליחשושים על העדפותיך המיניות? נעמה- כל מילה מיותרת, ההצגה שנתנה היום בחדר האחח הגדול ,..... כל המדינה חושבת עלייך רעות, בובליבים יקרים,- הערצה, תיעוב, אהבה, וולגריות, לעג, זלזול- מכל טוב, יש כאלה שאומרים שהוצאתם שם רע לעירכם ועדתכם לעינב, ובכלל לדיירי הבית, התברר כמה הם מכורים לניקוטין אני לא מקנא בעינב, לאביה הידוע לשימצה, לפחות יש מעריצים רבים מספור, זכה להיות "קאלט" ומוכר בכל בית תוך שלושה שבועות בלבד - אין לו תחליף , אחד במינו, יחיד ומיוחד. איתי- לא יודע, אין לי מושג, הוא מפחיד אותי, כל פעם שאני רואה אותו, הוא נראה לי סוטה.... ג'ני- שתהיה בריאה, פרח קיר אילם.... האם היא באמת דמות אמיתית, או שהיא רוח רפאים ? שי- " הגבר" שמסדר עניינים - החלטי, ממוקד, יש לו עתיד, הוא יגיע רחוק שיפרה- אהובת ליבי, מדהימה, גם כן תצליח אחרי התוכנית, ...יוצאת דופן, אטרקטיבית בגלל שונותה. אשר- אין לי מושג איזה דתי הוא, בבית מעורב, איך זה מסתדר מבחינת העירבוב אני לא יודע, נראה איך תתקבל הדתיות שלו בחוץ (לדעתי, בספקנות., זה לא מספיק להתפלל - גם עינב קוראת תהילים , באותו פה הג'ורה שלה) ליאון- סופג וסופג וסופג, האדם הזה הוא סופרמן ביכולתו להיות מאופק בקבלת מכות, הוא חוטף שם, וממשיך לשבת ולספוג - יהיה יקיר הקהילה, יקבל חיבוק, אהוב הקהל (כל מי שאני מכיר, במיוחד סטרייטים, כולם מציינים אותו לשבח על ההתנהגות והאופי) - אבל סופג גם ביקורת רעילה מהקהילה על הפאסיביות שלו והמניירות הנשיות מידי (זכותו- הוא לא חייב לאף אחד שום דבר) קרן- השרלילה, שחשפה את עצמה יותר מידי, אבל לבסוף, הוכיחה שיש לה יותר שכל מערן הטיפש (אלוהים כמה הווא טיפש) לחיצוניות שלה יהיה משקל רב בתור הכתרתה ככוסית התורנית ונסה- אין לי מושג, תחזור לאלמוניות מבורכת בטח שכחתי מישהו אולי, אבל עוד מעט מתחיל משמרת...... בשיחות "כאילו" עם חברים אנחנו שואלים את עצמנו האם היינו מוכנים להיות בבית בניגוד להרבה אחרים , אולי בגלל האופי, אני רואה את הצד האכזר שבמשחק הזה, אחרי סיומו למשל ערן, אני בטוח שהוא ירצה לשמוע מכל מי שסביבו, איך הוא היה , מה אמרו עליו וכל זה והוא הולך לחטוף בפרצוף את האמת הלא נעימה- ולא, לא קניתי את הסיפורים שלו אצל ארז טל, כל האויר מהבלון הנפוח שלו יצא החוצה וכך, יהיו גם אחרים, יזהו אותם בהתחלה בתור לכספומט, בסופרמרקט, ילחששו מאחורי גבם (אתם מתארים לעצמכם אית נעמה חוזרת למשפחתה ולעבודתה? הייתי מעדיף למות) כדי להיות מפורסם צריך "אופי" מסויים ולא לכל אחד יש אותו מישהו זוכר את הישרדות (אלה שלא זכו), וכן כמה המשיכו משם ל-15 דקות תהילה נוספות.... אבל היכן כל השאר? וכל הכוכבים הנולדים? כל העשרות במהלך השנים, איפוא הם? לפני כמה זמן קראתי על כל מיני משתתפים בתוכניות ריאליטי שזקוקים לליווי פסיכולוגי כדי להתמודד בחיים "שאחרי"..... אני חושב שכמה מהדיירים, יזדקקו גם הם ליעוץ - האם ההפקה תדאג להם ביום שאחרי? לילה טוב- איך אני אשרוד את המשמרת שלי ?

למעלה