מחפשים המלצות ועוד...

yaeli232

New member
מחפשת מקום לסטאז' בכיתה שפתית / לקו''ש

שלום לכולם מסיימת השנה חינוך מיוחד בלוינסקי (הסבות), מחפשת מקום לסטאז' לשנה הבאה בכיתה שפתית או לקו''ש (כמחנכת כיתה או כמורה משלבת) בבית ספר יסודי. גרה כרגע באזור השרון, ניידת (אין בעיה להגיע לאזור תל אביב / רמת גן / חיפה) אשמח לקבל המלצות / שמות בתי ספר וכו אפשר לשלוח לי הודעות במסר האישי תודה ויום נפלא לכולנו

dod7

New member
זימון לראיון לקלינאות תקשורת במכללת הדסה

אני מחפשת אנשים שמזומנים לראיון לקלינאות תקשורת במכללת הדסה בחודש מאי.. אני מזומנת לחודש יוני ואני טסה בחודש יוני ולא אהייה בארץ לאחר מכן, ולכן, החודש זה הצ'אנס האחרון שלי להתראיין... אם מישהו שמזומן/מכיר מישהו שמזומן לראיון בתאריך הזה ויהייה פה מאוחר יותר ויוכל להתחלף אתי, אשמח עד מאד מאד מאד . תודה רבה רבה חן.

לשלווה7

New member
דרוש/ה קלינאי/ת תקשורת לעבודה מאתגרת

למעון נכים גילה בירושלים דרוש/ה קלינאי/ית תקשורת. דיירי המעון סובלים בעיקר מ – CP ומחלות נוירולוגיות ניווניות והינם בעלי צרכים מיוחדים. אנו זקוקים לקלינאי/ת תקשורת בעיקר בנושאים של תקשורת תומכת חליפית, דיבור, לעיסה ובליעה. היקף המשרה: לפי שעות להתקשרות 052-8811062 דורית או לשלוח קורות חיים לפקס/אימייל פקס- 02-6765173 לידי דורית. אימייל- [email protected]

אiרין

New member
קלינאית באיזור גבעתיים

היום צילצלה אליי חברה ושאלה אם אני מכירה קלינאית מומלצת לילד בן שנתיים לאיבחון בלבד. אשמח לקבל כל מידע. רצוי שתהיה מרמת גן או גבעתיים. תודה

Ranger2

New member
בקשת המלצה על מכון שמיעה

קרוב משפחה מחפש מכון שמיעה לצורך התאמת אטמי אוזניים לילד בן שנתיים, להגנה מפני חדירת מים, וזקוק להמלצות (הילד עבר לאחרונה ניתוח עקב דלקת חריפה בקרבת האוזן). תודה מראש.

למעלה