מחפשת אנשים שהשתתפו בעבר בארגון של שוק החלפות

bluebar

New member
מחפשת אנשים שהשתתפו בעבר בארגון של שוק החלפות

היי אני עוזרת לארגן אירוע התרמה עבור גן של ילדים עיוורים ,אחד הרעיונות שחשבנו עליו היה שוק החלפות או שוק קח ותן. ,אני מחפשת אנשים שהשתתפו בעבר בארגון של שוק החלפות או שוק קח ותן שיוכלו לענות על כמה שאלות על ארגון השוק על מנת שנדע אם כדאי לעשות אירוע כזה. הודה למי שיכול ליצור עימי קשר או מי שמכיר אנשים כאלו ויכול לקשר אותי עימם . תודה מראש

Boone

New member
יש כאן כמה אנשים שאני מכיר כולל אני

שהשתתפו בשווקים כאלה. העלי לכאן שאלות ובואי נראה לאן נגיע.

bluebar

New member
תודה,אני מחפשת אנשים שארגנו את השווקים

אני צריכה לדעת מה העלות של הארגון ? אבטחה ? השכרת דוכנים? כמה אנשים מגיעים בממוצע ? וכו' תודה מראש

Boone

New member
לכל מקום יש מחיר

אין אחד שיכול להתחייב אלייך ולספר לך שכל המקומות יבקשו ממך אותו הדבר, לכל מקום יש מחיר משלו ומה שאת צריכה לעשות, זה סקר. תרימי טלפון לכל מקום שנראה לך פוטנצילי, הסבירי את סיבת השוק ואולי תופתעי. כנ"ל גביי ההבטחה, רק קחי בחשבון שאם זה במקום פתוח צריך אולי לשכור יותר מאדם אחד. אוליי שווה לך (מטעמי חיסכון) לבדוק בקניונים, אולי קצת יותר יקר, הבטחה כבר קיימת וזה לבד חיסכון של כמה אלפיי שקלים. השכרת שולחן אחד מסתכמת בכ 50 ש"ח ועד 120 ש"ח כמה אנשים מגיעים בממוצע? זו שאלה שכל כך קשה לענות עליה, אבל מה שבטוח זה שמילת המפתח היא "פרסום". כמה שתפרסמי יותר, כך יבואו יותר אנשים, במידה ותמצאי קניון שיסכים לקבל או לאמץ את השוק יהיו לך עוד אנשים, אבל בכל מקרה, בפרסום את חייבת להשקיע. שורה תחתונה, מדובר בעסק לא זול וצריך לבדוק את הכל לעומק.

למעלה