מחפשת המלצה למלון בלונדון

Piece of Wood

New member
מחפשת המלצה למלון בלונדון

מיקום יחסית מרכזי. קרוב לתחנת רכבת, מישהו?

לפני שנתיים הייתי בהולידי אין ריג׳נטס פארק.

היה מצויין. ארוחת בוקר טובה, סופר בקרבת מקום ותחנת רכבת קרובה.והכי חשוב: מרחק הליכה מריג׳נטס פארק המקסים.

Piece of Wood

New member
תודה

אנחנו זוג, מעוניינים במקום יחסית מרכזי ליד תחנת רכבת.
שלושה כוכבים עשוי להספיק, רוצים מקום נקי ונעים לישון בו + ארוחת בוקר סבירה.
אנחנו אמורים לנסוע חודש הבא וכבר ראיתי שהמון מלונות בתפוסה מלאה...

אילנית12

New member
פארק פלאז'ה מול הביג בן.קרוב לרכבת

מלון מעולה המון ישראלים נופשים שם.

הדירה המושלמת של מארק!!

https://www.airbnb.com/rooms/413331

התארחתי אצלו 4 לילות והיה מושלם!

מתאים לזוגות בלבד... 5 דק' הליכה מתחנת רכבת קינגס קרוס שזאת
התחנה הראשית של לונדון, יש משם קווים לכל מקום שתרצי...

binon

New member
הולידיי אין בלומסבורי

אולי קצת מעבר לתקציב של 3 כוכבים אבל מומלץ ביותר.
מאוד קרוב לתחנת רכבת (כ- 100 מ') מעבר למלון יש מרכז קניות עם סופרמרקט, מסעדות וכספומט.
ארוחת בוקר עשירה וטעימה, לי אין בעיה עם אוכל אבל הייתי שם (לפני מספר שנים) עם הבן שלי בטיול בר מצווה והוא היה דיי בררן באוכל, ובכל זאת הוא יצא משם שבע.

miromiro

New member
מסכים עם הנאמר-למעט ארוחת הבוקר

שהיתה דיי עלובה, רק במלון נמסר לנו שאפשר לשדרג בתשלום נוסף לארוחה שהיא עשירה יותר מארוחת בוקר אנגלית (שעועית לארוחת בוקר???)

binon

New member
קודם כל אוכל זה עניין של טעם

שנית, אני הייתי לפני כמה שנים שם אז יכול להיות שהם שינו את המדיניות/תפריט
אצלנו היו כמה סוגים של קורנפלקסים, ביצים מסוגים שונים, נקניקיות (לארוחת בוקר...) וכמובן לחמניות, טוסטים וכו'.
לא זכור לי שהיה צריך לשדרג.

miromiro

New member
צודק - אבל שעועית על הבוקר? כל-יום?

מה הפלא שכל-כך מסריח שם בתחתית? ואני אגב אוהב שעועית :)

טליה ג

New member
מלון Byron ב-Bayswater

התגוררתי במלון הזה 10 ימים באפריל האחרון, ואני ממליצה עליו בחום!

המלון ממוקם בבניין ויקטוריאני מסורתי ולכאורה דומה מאוד לרוב המלונות הסטנדרטיים בלונדון, אבל בניגוד למלונות אחרים בסגנון שבהם הכל מיושן, מוזנח וחורק, המלון הזה שופץ לאחרונה ומתוחזק היטב! חדרי האמבטיה בכל החדרים חדשים לגמרי, החדרים משופצים ונקיים, הריהוט חדש, ובכל החדרים יש מזגן! החדרים קטנים אמנם, אבל זה המצב בהרבה מלונות בלונדון.

המלון נמצא ברחוב שקט המקביל לרחוב Queensway שוקק החיים, במרחק הליכה של 5 דקות לתחנת התחתית Queensway (שבה עובר ה-Central line), ולא רחוק ברחוב Queensway נמצאת גם תחנת Bayswater שבה עוברים ה-Circle line והשלוחה המערבית של ה-District line. רח' Queensway שוקק חיים גם בשעות הלילה ויש בו הרבה מסעדות מכל הסוגים, אבל ההמולה לא מורגשת בכלל במלון, שנמצא במרחק 2 רחובות מקבילים.

בניגוד לרוב המלונות המסורתיים בלונדון שמגישים ארוחה קונטיננלית, במלון ביירון מוגשת ארוחה בצורת מזנון הכוללת גם גבינה צהובה, 2 סוגי נקניקים, ממרח נוטלה, חמאת בוטנים, לפתן, כמה סוגי יוגורטים, דגני בוקר ועוד. אפשר להזמין גם ארוחה בריטית בתשלום של 8 פאונד, אבל הארוחה הסטנדרטית כל כך טובה ומשביעה, שממש לא הרגשנו שחסר לנו משהו!

במלון יש Wi-Fi חינמי, שתקף ל-24 שעות, וכל יום ניתן לבקש בקבלה פתק עם קוד ושם משתמש חדשים, שיהיו תקפים ל-24 שעות נוספות. החיסרון הוא ששם המשתמש והססמה ניתנים עבור מכשיר אחד בלבד בכל חדר, כך שאם שני בני זוג לוקחים איתם את הסמארטפונים שלהם, רק אחד מהם יוכל ליהנות מה-Wi-Fi החינמי.

למעלה