מחפשת המלצה לספא בצפון

מחפשת המלצה לספא בצפון

הי דפנה יקירתי ולחברי הפורום, אנחנו מגיעים מארה"ב לביקור בפסח להורים במגדל העמק. בהצצה באינטרנט ראיתי שיש ספא מאיה במגדל העמק, משיהו מכיר? יודע? ממליץ? ובכלל, יש המלצות לספא באזור (היינו בציפורי ובבית לחם הגלילית)? תודה
צביה

frige

New member
בוקר טוב צביה

מה שלומך? איך בחו"ל? חוזרים לביקור? איזה יופי. טוב, אם לא קלטת, אז זו אני הבת של חבי, חבר של אבא שלך. הנה גם אנחנו מתכתבות באינטרנט, כך הכל התחיל בניהם, אה?
. לגבי הספא, יש גם בכפר תבור, הוא נקרא ספא בחצר, לא הייתי שם אבל שמעתי. ובטח ובטח שיש גם בחמת גדר, שם זה חלוםםםםםםםםםםםםםם, יקר, אבל חלום.
וברוכה השבה ולו לזמן קצר. שרית

הי, בטח מכירה ואחטא ואומר שאני מציצה פה

לפעמים וראיתי אתכם בפורים והופתעתי (לשמחתי, כמובן) לראות שאת אחרי ילד רביעית!!!! נראית מדהים!! מזל טוב !! אני מחפשת משהו קרוב יותר, חמותי מתאוששת מגבס ברגל (בדיוק כמו יהודית...) ומכוון שחן זעטוטונת בת 14 חודשים שלא פגשה את הסבתות שלה מעולה (גיל חודשיםים לא נחשב
) אני חוששת להשאיר את הילדים ליום שלם, יהייה להם קשה (אלה אם הכמיה תהייה מידית עם חממי או ההורים שלי
). תודה על ההמלצה בכל מקרה
ועל הסיפורים שךלנו, תציצי בבלוג שלי

שלום שלום ../images/Emo24.gif

סוף סוף רואים אותך פה. חוזרת למולדת (גם בפורום) לגבי הספא: היינו בכל ספ בחצר לפני כמה חודשים. ממש נחמד שם. לא יודעת אם יש שם ג'קוזי וכאלה. עשינו רק מסז' וארוחת בוקר עם נוף להר תבור. הכי אהבתי את זה שבבית לחם(היית שם אמרת אז יכולה להחליט מה עדיף לך). לגבי ספא מאיה שמעתי שהוא טוב. לא הייתי. מחכים לכם פה

dafgol

New member
אלו'ש אני צריכה את תבנית ה../images/Emo85.gif

חברה ביקשה אותה, מתי אפשר לבוא לקחת?

היי סוף סוף את רוצה אותה חזרה ../images/Emo24.gif

בכייף מתי שאת רוצה תבואי או שאני אביא לך מה שנוח לך. אולי היום בערב אני אקפיץ לך?

LANIT1

New member
שמעתי על בית לחם הגלילית אולי גם באזור מזרע ?

dafgol

New member
הי יקירה ../images/Emo24.gif

איזה יופי שאתם "קופצים" לבקר, ככה רואים את זיו פנייך
ראיתי את אמא שלך ביום שישי, חשבתי עליך. לא יכולה לעזור לגביי ספא...צטערת.
ענקי

למעלה