מחפשת כתובות!!!

מותק71

New member
מחפשת כתובות!!!

מחפשת טלפון וכתובת של שתי חנויות שוות איזור רחובות מציאות וכלי בית כפר הנגיד בוטיק טלי עודפי מעצבות חדרה

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

היי . לגבי השאלה ששאלת.....הכי פשוט להרים טלפון למזכירות כפר הנגיד הם ימסרו לך פרטים , זה מה שאני בדרך כלל עושה כאשר אני מחפשת כתובת באחד הכפרים. ברחובות אני ממליצה לך להכנס למתחם בילו סנטר , מלא מציאות ועודפים וגם צומת אחרי בילו סנטר במתחם מגה ספורט . השבוע נתתי כתובת לחנות מפעל באיזור ראשון לציון , ששווה לנסוע אליה. אני רואה בחתימה שלך שיש לך בוטיק עודפי מעצבות....את מוזמנת להשאיר לחברות הפורום את כתובתך וכמובן שאת מוזמנת להצטרף אלינו.

מותק71

New member
תודה שוקולד -

אין לי בוטיק עודפי מעצבות נודע על הבוטיק ואני מחפשת את כתובותו אנחנו בכלל זקוקות לדבר בהול באופן אישי אם תוכלי לעביר לי במסר אישי את מספר הטלפון שלך תופתעי עד כמה אנו נפשות תאומות.... תודה

אמא לא מרשה לי לדבר עם זרים../images/Emo8.gif

סתאאאאאאאאאם.זה בצחוק כמובן......... בואי תצטרפי גם את ,לכל הנשמות התאומות שלי שהתרכזו כאן בפורום ואם אפשר לעזור לך לחפש את אותו משו באופן בהול , כתבי לכאן או למייל הר"מ כולנו נתגייס שבוע טוב

למותק 71 ובכלל, לכולם...

לגבי הבוטיק של טלי בחדרה- בגדי מעצבים: זה נמצא בפיאצה של חדרה, ליד בנק לאומי ומול קופ"ח מאוחדת. תזהו אותו לפי סטנד הבגדים שעומד מחוץ לחנות.(אל דאגה, זוהי החנות היחידה באזור הזה), אבבבבבבבבבבל גדול מתקרב....החנות פתוחה "כמו פעם"...זאת אומרת שבין 13:00-16:00 טלי בסיאסטה, יום שלישי סגור אחה"צ, ובכלל, עדיף לא לבוא בקצוות...אגב, לא לצפות ליותר מדי...יש בעיה עם מידות קטנות ואני באופן אישי מצאתי שם בגדים רק פעם אחת ויחידה,אחרי שהייתי שם לפחות 5 פעמים... אבל היה שווה ביותר (מכנסיים של קרן מזרחי בארבעים ש"ח...!). בקיצור, אם את באזור אז תיכנסי, אבל אם לא, לא ממש ממש שווה להגיע במיוחד לחדרה בשביל זה...בהצלחה!!

קרן שמש מאוחרת לא נזקקת למילים ../images/Emo79.gif

בואי בואי תתקרבי אלינו תחנסי תחנסי...... יש לי הרגשה שאת יודעת על המון מקומות שווים....אני צודקת? בדיוק מכינה לי את ה
של אחה"צ .....מה את שותה? קרן שמש ,ברוכה הבאה......

מותק71

New member
חולה על כולכם../images/Emo23.gif

בכל אופן אשמח לרעיונות נוספים של מציאות ולא רק בגדים

אין מתנות חינם!../images/Emo77.gif

צרפי כרטיס בקור ספרי קצת על עצמך תחביבים עיסוק מה את אוהבת ובעיקר היכן לקנות ואת מקבלת כרטיס מועדון......עם מידע חבל"ז .

מותק71

New member
חברות המספר שגוי

הגיעתי לגבר שמשגעים אותו אשמח לעזרה נוספת לגבי טלפון נכון תודה!!!!

בוטיק טלי...../images/Emo178.gif../images/Emo178.gif

בווקשה פרטים לבוטיק טלי - טלפון: 050-7548390 כתובת: הרצל 12 חדרה

אני זקוקה לעזרתכם !

אני רוצה להעניק לחברה מתנה - סדנת בישול. אני מחפשת סדנה בסכום של 120 - 130 שקל. אשמח מאוד אם אתם מכירים מקומות שבהם מעבירים סדנאות בסכום כזה. תודה וערב נפלא

צוות ההצלה בדרך....../images/Emo189.gif

אני מצרפת לך קישור ומקווה שיעזור יופי של רעיון ויופי של מתנה לחברה אפשר לציע לך חברות?
בואי תתקרבי ,... אגלה לך סוד......אם תבחרי בסדנאות של תבליני הכפר בלישנסקי 9 בראשל"צ במתחם חונים קונים ותגידי שאת מפורום אוכל של אורט תקבלי 10% הנחה....ששששששש

מותק71

New member
לידעת חובבי יד שניה

שני מתחמים שחבל על הזמן ברעננה - רחוב רמב"ם לבוא עם שקיות מהבית להזדכות עולם קטן לילדים הכל לילדים כולל בגדי מעצבים לילדים יד שניה סימוני - חנות מיתולוגית מותגים יד שניה וחנות ספרים משומשים - ובית קפה עם אוירה של פעם ולצפוניות מתחם קיבוץ אפיקים מרבה ידים - יד שניה לתינוקות וילדים - הכל כולל רהיטים מצוירים מעשה ידי בעלת החנות רטרו - חנות ענקית לבגדי נשים ופיצק'ס ומיד ליד ועוד הפתעות כמו כלביה , בית קפה - , קרמיקות בילוי ויום שישי ושבת!!

למעלה