מחפשת מאוד זחוק תימני בדבלין

rechel

New member
מחפשת מאוד זחוק תימני בדבלין

כל היודע על מקום המצאו ..אודה מאוד למי שיכול להפנות אותי לשם. תודה רבה. (ניסיתי לשלוח בחבילה מהארץ וזה הגיע מקולקל).

jonbaum

New member
בקשה לא פשוטה

ניסית לשאול בחנות של המסגד? לא קניתי שם זחוק, אבל כן קניתי שם זעתר למשל (מיובא מסוריה). אגב, מה את עושה בדבלין? את גרה כאן? אני כמעט 6 שנים גר באירלנד.

rechel

New member
תודה לך מאוד רציתי לדעת היכן

נמצאת החנות של המסגד יש לי משפחה שם ובקשו ממני לשלוח זחוק. שלחתי ולאחר 5 ימים זה הגיע מקולקל ..ללא קירור. לכן אולי יש לך את הטלפון שלהם כדי לשאול אותם או אולי יש להם אתר.וכן מה הכתובת שלהם. תודה לך.

jonbaum

New member
איך להגיע למסגד

אני לא יודע איפה הקרובים שלך גרים, אבל תמסרי להם את ההסבר הבא: ממרכז העיר נוסעים דרומה דרך RANELAGH כל הזמן ישר. עוברים את MILLTOWN וכשמגיעים לאיזור שנקרא CLONSKEAGH, המסגד הענק נמצא בצד שמאל של הכביש. החנות נמצאת בתוך מתחם המסגד. אם נוסעים באוטובוס, נדמה לי שקו 11 מגיע לשם.

jonbaum

New member
איך להגיע למסגד

אני לא יודע איפה הקרובים שלך גרים, אבל תמסרי להם את ההסבר הבא: ממרכז העיר נוסעים דרומה דרך RANELAGH כל הזמן ישר. עוברים את MILLTOWN וכשמגיעים לאיזור שנקרא CLONSKEAGH, המסגד הענק נמצא בצד שמאל של הכביש. החנות נמצאת בתוך מתחם המסגד. אם נוסעים באוטובוס, נדמה לי שקו 11 מגיע לשם.

rechel

New member
אז באמת תודה רבה לך

עם תגלה עוד פרטים בעיניין הזחוק ..אשמח לדעת. ותודה גם על התמונה.

rechel

New member
איזה יופי.מדבלין ניתן להתקשר בלי

כל קידומת למספר הזה? תודה!!

rechel

New member
תודה על ההשקעה-אני אמסור להם את

הלינק..לא היית צריך כל כך לטרוח . תודה לך.

למעלה