מחפשת מאפרת מקצועית

מחפשת מאפרת מקצועית

שלום לכולם :)

במשך שנים אני מתאפרת בצורה מסוימת, אחידה, שטחית.
קרם פנים, קרם עיניים, מייק-אפ, פודרה מעט אודם וזהו.
אני רוצה לשדרג את האיפור שלי, ללמוד טיפים, לקבל המלצות למוצרים שמתאימים לי וכו'.
מאחר ואני כמעט לא מכירה כלום, אני אשמח לקבל טלפון או מיקום של מישהי מאזור המרכז (רצוי ת"א-פ"ת-ר"ג) מישהי עם עין טובה, מזג נעים ומקצועית, שתקבע איתי פגישה, תסתכל עליי, תתרשם ותעזור לי במה שאני מחפשת. איפור ליום-יום. לא מצועצע מדי, לא בסיסי, משהו מושקע ויפה שאוכל לעשות לעצמי כל יום לפני שאני יוצאת מהבית.
בחיפושים ברחבי הרשת אני מוצאת בעיקר מאפרות לכלות, איפור קבוע וכד' ואני לא בטוחה שזה מה שאני מחפשת.
אני אשמח אם אוכל לקבל כאן עזרה, אני באמת רוצה להשקיע בעצמי בקטע הזה

תודה ושנה טובה
שרית

ofi2020

New member
מחפשת מאפרת מקצועית

שלום לכולם :)

במשך שנים אני מתאפרת בצורה מסוימת, אחידה, שטחית.
קרם פנים, קרם עיניים, מייק-אפ, פודרה מעט אודם וזהו.
אני רוצה לשדרג את האיפור שלי, ללמוד טיפים, לקבל המלצות למוצרים שמתאימים לי וכו'.
מאחר ואני כמעט לא מכירה כלום, אני אשמח לקבל טלפון או מיקום של מישהי מאזור המרכז (רצוי ת"א-פ"ת-ר"ג) מישהי עם עין טובה, מזג נעים ומקצועית, שתקבע איתי פגישה, תסתכל עליי, תתרשם ותעזור לי במה שאני מחפשת. איפור ליום-יום. לא מצועצע מדי, לא בסיסי, משהו מושקע ויפה שאוכל לעשות לעצמי כל יום לפני שאני יוצאת מהבית.
בחיפושים ברחבי הרשת אני מוצאת בעיקר מאפרות לכלות, איפור קבוע וכד' ואני לא בטוחה שזה מה שאני מחפשת.
אני אשמח אם אוכל לקבל כאן עזרה, אני באמת רוצה להשקיע בעצמי בקטע הזה

תודה ושנה טובה
שרית
מאפרת מומלצת קלעה בול למה שרציתי

maycohen6

New member
בעיקרון אני ממליצה ללכת לאחת הרשתות הגדולות, בדרך כלל את יכולה לקבל שם איפור פנים לערב אחד בסביבות ה300-400 שקל, את מקבלת גם את סט המוצרים שמשתמשים בהם

למעלה