מחפשת מקום לעשות יומולדת

shirazlovemor

New member
מחפשת מקום לעשות יומולדת

אחותי ביחד עם חברה (בנות 10) רוצות לחגוג ביחד יומולדת. מחפשות מקום (לא בבית) בכפ"ס שעושה ימי הולדת, לא חייב להיות מסיבת ריקודים. תודה מראש.

שי אילן

New member
יש מול הקניון

את ג'ונגה ג'ונגה מקום טוב לגיל שלה אני גם חגגתי שם יום הולדת מקום בן זונה

Double U

New member
פנטזיית הג'ונגל אם כבר../images/Emo3.gif

אבל לדעתי המקום לא מתאים לגיל 10. הם כבר ילדים (או במקרה למעלה, ילדות) גדולים.

תשובה לשאלתך

יש מועדון קוקטייל ויש מועדון שאני לא זוכר את שמו צומת שרונה

nofar17

New member
תראי את התגובה של אמיר ואז תביני.

הוא פשוט לא זכר איך קוראים למקום.

Double U

New member
אחותי בת 8 והוזמנה למסיבה באונליין

של ילד מהכיתה שלה. יש להם מן מקום נפרד לקטנים יותר.

shirazlovemor

New member
תראו

פנטזיית הג'ונגל.. מכירים והמקום כבר חרוש וגם לא מתים עליו אז שם זה לא יהיה. ובמועדון אונליין שבמרכז הפעמון כבר עשינו יומולדת. עוד רעיונות? בנתיים העלנו את הרעיון של איזשהו מקום בקניון רננים שנקרא יער הפיות או משהו בסגנון.. אם מישהו שמע על המקום ויש לו משהו להגיד עליו לוב או לרע אני אשמח לשמוע וגם רעיונות נוספים יתקבלו בברכה

יער הפיות זה מגניב!!!!

אבל זאת חנות, את בטוחה שיש שם הפעלות לילדים? מה לגבי באולינג? סרט? אני פעם עשיתי בהחלקה על הקרח והיה מעולה!

shirazlovemor

New member
......................

כן ביער הפיות עושים גם הפעלות לילדים (= מה זה בדיוק המקום הזה? איזה מין חנות זאת? ובאולינג.. היה להם לא מזמן כמה ימים הולדת שם אז אנחנו מחפשים מקום אחר. סרט..? לא מתאים למסיבת יומולדת לגילאים האלה והחלקה על הקרח.. נשמע אחלה אבל לפי מה שידוע לי אין ממש בסביבת כפר סבא.. היחיד שאני זוכרת שהייתי בו זה ברמת גן וגם אותו כבר סגרו אני חושבת.

shirazlovemor

New member
כמו שכתבתי למעלה

פנטזיית הג'ונגל לא בא בחשבון. המקום חרוש וגם לא חביב עלינו במיוחד. וגן שעשועים זה בעצם לתכנן יומולדת שלמה רק לעשות אותה בחוץ במקום בבית.. אנחנו מחפשים הפעלה מוכנה פחות או יותר הפעם

ספארטא עושים ימי הולדת

אבל אני לא זוכרת לאיזה גילאים. זה באולם של המועדון, והם מארגנים הכל כולל הכל.

shirazlovemor

New member
תודה לכולם ../images/Emo24.gif

קוסם, ליצן.. לא. חיפשנו משו אחר.. איזשהו מקום מעניין בספרטא כבר עשינו ימי הולדת לא מעט פעמים אז הפעם וויתרנו על זה כנראה שבכל זאת נעשה את זה בבאולינג בסופו של דבר אם למישהו יש עוד רעיונות, זה יתקבל בברכה. בכל אופן, תודה לכל המגיבים :)

למעלה