מחפשת מקום שאפשר לחיות בו אחרת...

lyluu

New member
מחפשת מקום שאפשר לחיות בו אחרת...

מקום בלי כ"כ הרבה אגו בלי כ"כ הרבה לחץ, בלי שנרגיש איך בכל רגע יש תחרות על משאבים - כסף, זמן, תשומת לב, סטטוס, חרות... מקום שיש בו מספיק בשביל כולם, ושאנשים חיים בן בהרמוניה הדדית. קהילה תומכת, הדדית וחופשיה, שמיישמת את האמירה: איש על פי אמונתו יחיה משהו מכיר מקום כזה? בארץ? בחו"ל? מקווה לגלות בעזרתכם מקום לקצת שקט ורוגע לילו

dafgol

New member
לא מכירה מקום כזה....

אם תמצאי מקום כזה....קחי אותי איתך
פעם אולי היה מקום כזה, היום עם המרוץ אחרי הזמן,הכסף, התחרותיות בכל מקום בחיים שהעלימה את התמימות, את הפירגון, את התמיכה והשותפות, את האיכפתיות וכיבוד הזולת, וזה ניכר בכל תחום... עצוב נורא,אבל זו המציאות שלנו כאן ובעצם בכל מקום בעולם....

lyluu

New member
לא.... אסור לוות על החיפוש...

חייבים למצוא מקום טוב יותר, לא מוכנה לוותר!!! אבל הקושי למצוא הולך ואוכל אותי מבפנים מה עושים? לילו

גרתי בחול כשנה - באוסטרליה, אולי בגלל שלא

הייתי תושבת הרגשתי בדיוק מה שאת מחפשת. לא שאלו ולא חקרו, אנשים של לא רודפים אחרי ממון ותפקיד ניהולי או מעמדי, עוסקים בתחביבים לרווחת הנפש, מאמינים בחיי משפחה, לא נדחפים אחד בת%$^*ת של השני, לא מרמים אותך בחנויות, בחמש יום העבודה מסתיים ויש המון זמן לגלות מי אתה בפנים ולעשות המון דברים חוץ מעבודה ומרדף אחרי הכסף והמעמד. לא מודדים אותך בהשגים החומריים שלך. תענוג. וכן - לפעמים אני מצטערת שאני זו שרצתה לחזור לכאן........

lyluu

New member
סליחה שאני שואלת, אבל למה חזרת???

גם אני חייתי שנה בהודו, וחזרתי רק לפני כמה חודשים. לא מצליחה למצוא את עצמי כאן, ומרגישה שלא באמת אפשרי עבורי לחזור לחיות שם... תקועה באמצע וסובלת... כנראה שאני לא לבד, אבל זה כלל לא מעודד, להיפך הייתי רוצה לדבר עם משהו שמצא את הפתרון האולטימטיבי לילו

מונה32

New member
אוסטרליה באמת נשמע מקום מצוין

ותמיד התשובה האוטומטית שלי למקום אידיאלי לחיות בו בעולמנו. מזג אוויר חמים, אנשים ידידותיים, אין מלחמות, תנאי מחיה טובים, רוגע וחיוך, מה חסר בתמונה? אה כן, אני לא אוסטרלית. בכל מקום אחר מלבד ישראל תמיד אהיה לא שייכת, זמנית, משוללת זכויות תושב, שלא לדבר על געגועים למשפחה ולשורשים עם כל המשתמע מכך. אז אם את לא בורחת מנושים, משטרה, עבר בעייתי, כדאי לך להסתגל ולהשלים עם המדינה בה את חיה ואליה את שייכת ולהפיק את המיטב אחרת תמיד תהיי בנדודים ונטע זר. אלא אם כן, את כמובן מתחתנת עם זר או זוכה להיכנס עם אשרת עבודה / מלגת לימודים. גם בארצינו יש מקומות נחמדים יותר ונחמדים פחות, חפשי את הכי אידיאלי בשבילך פה. זאת המלצתי לפחות :)

אדם בתוך עצמו הוא גר ../images/Emo13.gif

איני בטוח שדווקא המקום הוא מה שבאמת משנה... הייתי אומר שהוא "גם" משנה אבל עדיין מה שבאמת לפי דעתי קובע את איכות החיים הוא איך האדם גר בתוך עצמו עם עצמו :)

למעלה