מחפשת נישה בעולם עם פחות היתקלויות עם אנשים

מחפשת נישה בעולם עם פחות היתקלויות עם אנשים

מזל טוב לפתיחת פורום חכמת ההמונים.
רציתי למצוא בחכמת ההמון תשובות למצוקות שלי
יש לי ייאוש גדול מכל התלות באנשים. הכוונה שלי בתלות היא בשיטת מבחן הטסט (מבחן נהיגה מעשי רישמי להוצאת רישיון נהיגה) לנהיגה שטסטר תמיד מלחיץ אותי נפשית ואז אני עושה שגיאות.
העלות הגבוהה של שיטת המבחן המעשי גבתה ממני נזקים שגרמו לי לייאוש ולצאת למסע חיפוש אחר מדינה בעולם שבה הטסט (מבחן נהיגה מעשי רישמי להוצאת רישיון נהיגה) נעשה בשיטת מבחן אחרת והיא שיטת הסימולטור הממחושב, בלי בן אדם שיושב לי על הראש ומלחיץ אותי.
אני מחפשת מדינה שבה הוצאת רישיון נהיגה היא לא עסק כל כך יקר כמו בישראל.
הכישלונות והמחיר הנפשי היקר שאני משלמת גרמו לי למחשבות שאני רוצה למצוא לי נישה לחיות בה בלי אנשים בכלל ועם חירות מוחלטת בלי להיתקל באנשים. איך חוכמת ההמונים יכולה לייעץ לי ולהמליץ לי על ספרים שישכילו אותי בתשובות לשאלות שלי ?
אני מחפשת נישה בעולם עם פחות היתקלויות עם אנשים. איפה אוכל למצוא אותה ?

YTmda

New member
ברוכה הבאה!

קודם כל תודה וברוכה הבאה לפורום.
&nbsp
אני לא יודע אם יש מדינות שתוכלי להוציא בהן רישיון נהיגה מבלי להיות אזרחית או לפחות תושבת.
בכל מקרה, מה שאת מתארת כנישה לחיות בה בלי אנשים כלל - למה הכוונה?
אולי את פשוט צריכה את הזמן שלך עם עצמך, בלי הפרעות מבחוץ?
לא הבנתי אילו ספרים בדיוק את מחפשת. האם ספרים בנוגע לרישיון או ספרים אודות "לא להיתקל באנשים"?
&nbsp
ומתוך עניין, את לא חייבת לענות אם את לא רוצה - מה גורם לך לא לרצות להיות בחברת אנשים? האם בדקת את העניין?

הי שלום ומזל טוב לפתיחת הפורום

בתקווה שהמונים יצטרפו ונוכל לעזור זה לזו בבעיות, שאלות אישיות וכלליות.

לשאלתך, עוד לא יצאתי מהקופסא , זו שאלה מאתגרת שהרי אנחנו ממש לא חיים לבד.
האם בתור התחלה, מגורים באזור שהוא קרוב לטבע, מעט מאד בתים, או במרחק מספיק זה
מיזה שנותנים את התחושה של פרטיות, טבע, שקט......
מדבר אלייך?
בהמשך לזה, מדינות גדולות יש בהן שטחים גדולים לא מיושבים ששם ממש זה כמו "חוות בודדים".
(כמובן שאינני מעודדת ירידה מהארץ, . רק מנסה לסייע בתשובה)
נמשיך מכאן???

אגב יסמין

חילקתי את השאלה שלך ל 2
(לא עולה לי בראש עדיין איך לחבר את זה)
חלק אחד זה המגורים "לבד"/רחוק מאנשים

חלק שני זה עניין הרשיון
וכאן אני שואלת, האם מתאים לך לנסות לפתור את בעיית החרדות?
כתבת שזה מקשה עלייך (וזה מאד מובן כולם עוברים את זה מי יותר מי פחות)
חשבתי אולי לפני הטסט (לפחות חודש לפני) לקבל עזרה מקצועית שתסייע
לך להתמודד עם החרדות וכך להפחית אותן לרמת מינימום כך שתוכלי לעבור
טסט כמו שצריך?(כן אני יודעת שזה עניין כלכלי גם, זה מה שעולה לי בראש כרגע)

אל תיכנעי לחרדות שלך. פתחי ביטחון והערכה עצמית +

טסט בארץ: לכי לרופא , בקשי כדור הרגעה 1 . קחי אותו לפני הטסט, תצליחי.
נישה לשקט
מחרדה חברתית: לכי ללמוד איגרוף תאילנדי/MAA זה יחזק אותך פלאים.
או גשי לרופא והוא כנראה יכוון אותך לטיפול שאת לא חייבת לקחת...
אוווו צפי בקישור הראשון בחתימה שלי! (יש צורך בהבנת אנגלית)

לא נראה לי הגיוני
לטוס למדינה אחרת , לגור שם ( אולי צריך להיות שם אזרח או תושב קבע) ללמוד שם נהיגה ולעבור טסט ועוד בשפה שאינה שפת אם. זה ייצא הרבה יותר יקר וממושך מאשר כאן. אני מציעה שתלמדי נהיגה בעיר קטנה בארץ בה יש מבחני רישוי אבל אין עומס תנועה ותעברי. תתייעצי אם אפשר לקחת משהו להרגעה או איזו מדיטציה או פעילות אחרת שתוציא אותך מלולאת הכשלונות.
כל בני האדם עוסקים בסחר חליפין, הידענים הם מורים, והרחמניות הן אחיות, והחזקים הם בנאים או רתכים, והממולחים הם בעלי החנויות. כל אחד נותן מה שהוא יודע ויכול ומקבל מה שהוא לא יודע ולא יכול, זאת החברה וככה נוצרים קשרים עסקיים ואפילו חברויות אמיצות. אי אפשר לחיות על אי בודד . העונש הקשה ביותר לאדם הוא - בדידות, נידוי , גלות וכלא ובעיקר צינוק.
&nbsp
מקום יפה לטייל בו בלי הרבה אנשים הוא איסלנד, ארץ מ ק ס י מ ה. אי ענק, כמעט בלי כבישים ( רק שבילים בטבע) וכמעט ריק, בכל האי גרים אולי 350 אלף אנשים שזה כמו עיר גדולה אצלנו על שטח גדול מבריטניה. לא תצטרכי ללמוד איסלנדית כי לא תפגשי אף אחד מחוץ לערים, וגם הם שומרים מאוד על פרטיותם. לגבי מבחני נהיגה שם, אין לי מושג, אבל תצטרכי ללמוד נהיגת שטח.

אני עשיתי טסט בארה"ב

עם טסטר, אבל מאוד לא מלחיץ, ונראה לי שהרבה יותר קל לעבור מאשר בישראל (אני מניחה שזה משתנה ממקום למקום בארה"ב - אולי תגגלי ותחפשי מקומות שידועים כקלים במיוחד). הרישיון היה על אוטומטי. זה פחות יקר מבישראל גם מהבחינה שאין דרישה למספר כזה או אחר של שיעורי נהיגה או בכלל למורה נהיגה. רק מחיר הכרטיס לארה"ב לא כל כך זול...
לגמרי לא ברור לי מה הקשר בין לעבור טסט לבין למצוא נישה לחיות בה בלי אנשים. אבל לגבי מציאת תשובות לשאלות שלך - את נמצאת בפלטפורמה הנכונה (האינטרנט).
את שואלת על מקצוע? איפה את לא רוצה לפגוש אנשים? לאכול את צריכה, שירותים בסיסיים את צריכה.

למעלה