מחפשת סטייליסטית מירושלים

מ י ק ה

New member
מחפשת סטייליסטית מירושלים

שלום לכן/ם לאחרונה נזדמן לי סכום כסף שמאפשר לי לקנות קצת בגדים- לא משהו גרנדיוזי, אבל כן לשדרג קלות את המלתחה- והיא במצב מזעזע!!! אני שונאת לצאת לקניות ואני גם קונה גרוע- לא יודעת לנצל מבצעים קונה יקר, ובסוף מתאכזבת מהקנייה... בקיצור- אני מחפשת משהי/ו שיכול/ה לעזור לי לצאת לקנייה בוקר/צהריים אחד מאסיבי (יש אוטו אם צריך) ולהדריך אותי באמת לא מה אופנתי כרגע, או איזה טרנדים הולכים- אלא ללמד אותי לקנות נכון בשבילי כמה כזה דבר עולה? מהו הסכום הדרוש לדעתכם/ן לקניייה (סנדלים, חולצות, מכנסים ובגדים חגיגים - לשבת- נ.ב. דתייה...) כמה עולה היעוץ? אני מאוד אשמח אם משהו יענה לי ויעזור לי- לפני שאני אתחרט ואסגור את הכסף בפק"ם... תודה מ י ק ה נ.ב. אפשר לשלוח גם במסרים...

raviddesign

New member
להתלבש בהתאם למבנה הגוף

היי מיקה, הגדרת את זה יפה מאד. ללמוד איך לקנות נכון בשבילך. בעוד שאופנה היא חולפת במהותה, מבנה הגוף, הצבעים והסגנון האישי הם הנכסים האישיים שלך וחשוב ללמוד איך לנצל את כל הנתונים האלה לטובתך. זה לא חוכמה להוציא הון על מלתחה אופנתית, אבל לא כל טרנד מתאים לכל אחת וצריך לדעת לקנות בחוכמה וביעילות כדי להיות נאמנים לעצמנו ועדיין להשאר מעודכנים. שולחת לך מסר אישי עם פרטים נוספים. רביד מנשה סטייליסטית אישית www.raviddesign.com

היי מיקה

אני אלונה ויצא לי לעשות הרבה סטיילינג אישי, תצרי איתי קשר בפלאפון 0547790931 או במייל [email protected] אשמח לעזור לך, אני גם מירושלים ואני חוזרת בתשובה אז דברי איתי!

oritile

New member
הי מיקה

שמי אורית לבה, סטייליסטית אישית, בוגרת שנקר, מזה 20 שנה בתחום הסטיילינג. אני עורכת ימי כיף למגוון לקוחותי של סטיילינג אישי, מפגש בן 4.5 שעות שכולו חוייה ולימוד אישי כיצד לבנות מלתחה, כיצד לקנות יעיל וזול ואיך ליצור מראה שונה בכל פעם עם אותה מלתחה. אשמח לתת יתר פרטים וממליצים. אורית 0546332463

למעלה