מחפשת עזרה בבניית הטיול

מחפשת עזרה בבניית הטיול

היי,
אני ובעלי מתכננים טיול לארה"ב,
התאריכים המשוערים לבנתיים זה יציאה ב 20.07 וחזרה ב 03.08
בגלל שלא מדובר בטיול ארוך חשבנו להתמקד בניו יורק ויומיים במפלי הניגארה ..
אך שמעתי מפה ומשם באתרים שזה ממש מלא זמן לניו יורק ..
אשמח לעזרה, טיפים, הצעות למסלולים ובכלל הארות והערות ..

מודה מראש לעונים :)

אייל בר3

New member
ניו יורק ביולי

הי וברוכה הבאה לפורום
תראי בעקרון ניו יורק היא עיר שאפשר לבלות בה גם שנים ולא למצות אותה ..
הכל שאלה של איזה סוג טיול אתם מחפשים .
במידה ואתם מעוניינים בטיול יחסית רגוע בלי הרבה נסיעות אז כן זה מתאים אך במידה ואתם מעוניינים לשלב עוד קצת יעדים אתם יכולים להוסיף למשל את טורונטו או להוסיף יומיים של טיול לוושינגטון ופילדלפיה.
איך אתם מתכוונים להגיע למפלי הניאגרה? לשכור רכב או בטיול מאורגן?

ניו יורק בשילוב עם טבע

היי אייל ותודה על התגובה :)
אז אני אבהיר את עצמי, אחרי סיורים פה באתרים והצעות על שילוב
סן פרסיסקו, לאס וגאס עם ניו יורק הגענו למסקנה שאנחנו לא מעוניינים בטיול "טעימות" מתיש ולא ממצא .. (אלה אם זה רק נדמה לי שזה יהיה טיול כזה ואפשר בכל זאת להנות בפרק זמן כזה מכל המקומות האלה ביחד).

הייתי רוצה לשלב עיר (שזה ניו יורק) עם טבע שזה אין לי מושג מה , בלי לעשות מהטיול טיול יקר במיוחד

אייל בר3

New member
ניו יורק בשילוב טבע

אני מסכים אתך שתקופה של שבועיים לא מספיקה גם לסאן פרנציסקו , ניו יורק , לאס וגאס וטבע.
לא ענית לי על השאלה האם אתם מתכננים לטייל עם רכב שלכם או בטיולים מאורגנים וזה שיקול מכריע בתכנון טיול קצר.
בעקרון מסלול של 5- 6 ימים בניו יורק , טיול למפלי הניאגרה כולל אגמי האצבעות ( מספר הימים תלוי בהאם עצמאי או לא , בין 2 ל 4 ימים ) , טיסה לוגאס או סאן פרנציסקו עם 3 ימים באחת מהן ומשם חזרה הביתה זה אפשרי ורבים עושים זאת .
הכל שאלה של מה אתם מעדיפים .
אני מבין נכון שזו פעם ראשונה שלכם בניו יורק ?

ארה"ב

היי אייל,
כן זאת פעם ראשונה שלנו הארה"ב בכלל ,
אנחנו מתכננים לטייל באופן עצמאי בלי קבוצות מאורגנות כי זה משהו שפחות מדבר אלינו ..
5 לילות בניו יורק, 5 לילות בסן פרנסיסקו ו2 לילות בוגאס .. זה הגיוני ?? בסדר ?
או שיש לך הצעה אחרת ??
יש דבר כזה שילוב בין אלסקה (מאורגן) לניו יורק (לא מאורגן) ושני היעדים בתקופה של 16 ימים ??

למעלה