מחפשת רגליים מעץ עבור שולחן

monn1002

New member
מחפשת רגליים מעץ עבור שולחן

הכוונה שאניח פלטת עץ מיוחדת על רגליים דקורטיביות שנראת עתיקות כדי ליצור שולחן. איפה אפשר למצוא רגליים מעץ יפות ומיוחדות בצורה עתיקה כזאת? צרפתי סתם דוגמא לצורת רגלים שאני מחפשת תודה

monn1002

New member
שוק הפשפשים... האמת שחשבתי ללכת לשם

אבל לא לוקחים שם מחירים אסטרונומים לשולחנות ישנים? - לא שאני מחפש משהו ענתיקה ומיוחד כי מדובר בסה"כ 4 רגלים ישנות, אפילו לקנות איזה שולחן ביכות גרועה ולפרק אותו לבד. יש לך מושג כמה שולחן מסוג ג' עולה שם?

פפו

New member
הבעיה היא לא הרגליים אלא הפלטה

איזה פלטה תשים? לרגלים כאלו אין הולם יותר מפלטת עץ טיבעי תואם לרגלים. נא להכין דלי עם כסף.

monn1002

New member
יש לי כמה פלטות עץ יפות ששמרתי

אז זאת לא תהיה הבעיה, בלי קשר לפלטה רציתי להדביק פסיפס על השולחן ככ שמה שרלווטני ויראו זה רק את הצדדים של הפלטה. אם אני אמצא שולחן בשוק הפשפשים אולי אפילו אדביק על הפלטה המקורית שלו, למרות שזה לא מה שרציתי... אני מקווה ששוק הפשפשים יצדיק את שמו והם לא ירצו שם דלי עם כסף- למרות ששמעתי שעכשיו משופץ שם האזור- אז אי אפשר לדעת

חייםאבג

New member
ענית לעצמך... מחירים גבוהים הם

דורשים על דברים שהם העבירו אותם שיקום. אז קודם תחפשי משהו לפני שיקום ואת התענוג הזה של השיקום (והרי זה פורום עשה במו ידיך...) תעשי במו ידייך ואני מבטיח לך שתזכי פה לאחלה עיצות. בשוק הפישפשים יש חנויות עתיקות שהם יקרות אבל יש שם גם לא מעט שהם ממש אלטיזעכאן שיש להם בדיוק מה שאת מחפשת. ואם לא תמצאי מובטח לך לפחות אחלה בילוי. אני מת על המקום הזה...

למעלה