מחפשת שותפים לטיסה קצרה לאירלנד

Kettercat

New member
מחפשת שותפים לטיסה קצרה לאירלנד ../images/Emo13.gif

אהלן ובוקר טוב
מצטערת על ההתפלשות... אני מתכננת לטוס בעוד כשבועיים לאירלנד (עם התמקדות בדאבלין), שהות קצרה של שבוע פלוס-מינוס. זו תהיה הפעם הראשונה שלי שם (סוף כל סוף!) אני מאוד מוקסמת מהתרבות והנופים שם, ולכן אני מאוד מקווה שהתכנון ייצא לפועל. מה שכן, כל השותפים שלי "הבריזו", ולכן אני בצעדים נואשים למצוא מישהו שגם טס לשם בתקופה הזאת (26/6 זה תאריך היציאה - יכול להשתנות ביום-יומיים, ותאריך החזרה אמור להיות ה-1/7). מה שכן, התכנון העיקרי הוא להיות בהופעה של ניל יאנג ב-29/6 ב-Malahide Castle. בשאר הימים - לטייל, לסייר ולראות את כל מה שיש לדאבלין להציע, ורצוי גם בכל האיזור מסביב. יש חיה כזאת?

Kettercat

New member
חשבתי על זה, אבל...

יש לי תחושה שהאווירה באירלנד זו לא בדיוק האווירה בתאילנד, לדוגמא

jonbaum

New member
לאו דווקא

לי אין נסיון אישי בנושא הזה (כבר מזמן עברתי את הגיל) אבל נראה לי שאם את ישנה באכסניות נוער ולא במלונות לא צריכה להיות בעיה להכיר אנשים בזמן הטיול.

Amber

New member
אין קשר למיקום...

כמו שבתאילנד יש מטיילים רבים- כך גם ברוב ארצות אירופה ןבאירלנד העניין מאוד נפוץ. אולי לא רבים הישראלים שתמצאי בהוסטלים אירים אבל מטיילים מכל העולם, תמצאי גם תמצאי. נסי ותהני, לפי דעתי זה הרבה יותר נחמד מפגוש אנשים שהיית פוגשת בכל מקרה כאן בארץ...

Kettercat

New member
מניחה שאתם צודקים ../images/Emo13.gif

כנראה זה מה שאני אעשה בסוף, למרות שבניתי על מלון נחמד ולא הוסטל
לא נורא, נשמע יותר כמו חוויה לעניין. תודה!

jonbaum

New member
גם בתאילנד

אם תשני ב"מלון נחמד" לא תכירי אנשים. הפואנטה היא לגור איפה שהצעירים מתכנסים - קרי גסט האוס או הוסטל.

למעלה