מחפשת שם יוניסקס באנגלית

mikal

New member
מחפשת שם יוניסקס באנגלית

היי אשמח לקבל את עזרתכם, למציאת שם יוניסקס (או קצת יותר נשי מיוניסקס), שם שהוא פופלרי באנגלית שהוא דומה בצליל לשם : ירון תודה רבה נ"ב: האם LIRON נשמע של בן או של בת ? תודה

kit k@t

New member
כשזה שם לא מקומי או ידוע

זה ממש לא משנה אם הוא נישמע של בן או בת. ובכל מקרה, בסופו של דבר אנשים יתרגלו לכל דבר... קאט

Emc2

New member
They might get used to it

But they will almost surely mispronounce it. Anglo-Saxons are just silly people who only speak one language, and are convinced that there is nothing wrong with that

tevel389

New member
בדיוק

קוראים לי נתי, אבל רוב האנשים ששפת האם שלהם היא אנגלית הם יבטאו את השם שלי כנדי, כת' רפויה כזאת כמו שמבטאים better/later ובערך כל מילה שיש בה t באמצע המילה. פשוט כי יותר קל להם לבטא את זה כ-ד' מאשר ת' נוקשה כזאת, לדעתי אין בזה בעיה שום צורה, אני אישית מאוד התרגלתי לדבר ככה, כהכל כמעט הופך ל-ת רפויה כזאת, ויותר זורם. זה בדיוק כמו שתבקש מישראלי או צרפתי או כל אדם אחר ששפת אימו היא לא אנגלית לבטא th (או שתשמעי f או שתשמעי t, תלוי מה היא חומרת המצב חח), אפילו שאין לי בעיה לבטא את הצליל הזה, זה עדיין צליל שהוא פחות נוח לי לבטא, אבל אני מתאמץ לבטא אותו נכון כי זה צליל שחשוב לבטא אותו נכון. אבל איך שהם מבטאים אין לי בעיה בכלל, וכל מי שאמרתי לו שהוא מבטא את זה כנדי אמר שאם אני רוצה הוא יבטא נכון, אין להם בעיה.

kit k@t

New member
זה קצת מצחיק...

לחברה שלי קוראים נטי, ואני מדברת עליה באנגלית די הרבה, ולחברים שלי אף פעם לא הייתה בעיה להגיד את השם שלה... קאט

kit k@t

New member
זה קצת מצחיק...

לחברה שלי קוראים נטי, ואני מדברת עליה באנגלית די הרבה, ולחברים שלי אף פעם לא הייתה בעיה להגיד את השם שלה... קאט

tevel389

New member
זה לא בעיה, אבל הם צריכים להתאמץ

לא אמרתי שהם לא יכולים, אבל הם עצלנים ברמות, הרבה יותר קל להם לבטא את זה כת' רפויה. כמו עם איזו אחת שקראו לה נטלי, אבל קראנו לה נד'לי, כי זה זורם בדיבור, היא כמובן די התעצבנה שכולנו קוראנו לה נד'לי, למרות שלי אין בעיה לבטא מכןם אבל אם לא הייתי מבטא את זה ככה, זה עוד היה נשמע כאילו אני מבטא את זה בעברית והיא ישראלית. ככה בקיצור מדברים אנשים שזו שפת האם שלהם. ואני מעוניין להודות לכל האוסטרלים שהוציאו ממני אפילו תקמצוץ של הt שהיה בי, עכשיו אין לי מבטא ישראלי חחחח :)

Emc2

New member
Well

When I lived in Germany the Germans would call me Äran - (the ä being a rather long E... akin to how Israeli politicians sound when on some international news network "and.... ehhhh... the people…. ehhh" so now imagine that "ehhhh" in the beginning of my name) The English speakers at school would say something similar to Eeeran, with the emphasis on the “ran” part (stressing the a in particular). However, as the English R is a sound made using your tongue while a Hebrew R is throatal, it was still pretty off. In Holland they managed to get it pretty close, but had a too long emphasis on the R. But as Dutch has a hard G (which is similar in sound to the Hebrew ח) they got closer to the proper pronunciation than anyone in Germany did. In England for some reason they call me Iran, with the “I” being pronounced as in the first syllable in “Eerie”… people here are just weirdos. Native Spanish speakers (and in particular those who can speak some Euskera, or rather Basque) seems to be best at pronouncing my name, stressing the vowels correctly, and having a short rolling R (made using the tip of your tongue) which comes close to the Hebrew R. Basically, anyone who has some basic knowledge of any language which is not part of the Indo-European languages family (or to be more specific, anyone with some knowledge of an Afro-Asiatic or Altaic language) can pronounce my name just about correctly… a shame that the people I am mostly around are all Indo-European speakers. Then again, I pity Chinese people who often adopt a western name after they get sick of hearing westerners botching their Chinese name. I mean, Chinese people insisting on you calling them Liam, or Suzanne or Sally is just too funny…

Emc2

New member
Haven't you heard?

I was contracted by the Panamanian Government to oversee the expansion of the Canal

mikal

New member
זקוקה לתרגום של זה בעברית...

לא ממש הבנתי לעומקו של דבר..

AngeIDust

New member
עזבי

כל זה היה בשביל להגיד שאף אחד לא מצליח להגיד את השם שלו כמו שצריך. לי אישית מעולם לא היתה בעיה תודה אמא ואבא

למעלה