מחפשת...

• פותח הנושא jgal
  • פורסם בתאריך

jgal

New member
מחפשת...

מחפשת להקות/זמרים/ות חדשים...כי כבר נמאס עלי כל מה שיש לי(למרות שיש לי הרבא וטוב אבל כמה זמן כבר אפשר להקשיב לאותם שירים??
) אם למישו יש המלצות,,,משהו בסגנון AYA KAMIKI,Girugamesh,או melody יהיה טוב
אה,ומה אתם חושבים עלAKB48?(אני חושבת שיש להם יותר מדי חברי להקה
) מצאתי אותם לא מזמן ושמעתי כמה שירים...אבל אהבתי רק כמה מהם...

kanpachi

New member
אם אתה אוהבת את מלודי

אז אולי כדאי לך לנסות את yuna ito ואת bonnie pink

nadav1232

New member
אני ממש אוהב את AKB48~

איזה שירים שלהן אהבת? D: בקשר להמלצות, אפשר להסתכל על קצת עמודים קודמים ולראות כל מיני המלצות שאנשים ביקשו. וגם ב"שרשור חדשות" יש את הסינגלים החדשים שיוצאים אז את יכולה לחפש את הקליפים שלהם ולראות אם את אוהבת ^^

jgal

New member
תודה^^

בדקתי כמה...בינתיים די אהבתי את BENI ואת KAGIYAMA YUKA בקשר ל AKB48 אהבתי את Oogoe Diamond(שזה גם השיר הראשון שלהן ששמעתי) Skirt, Hirari ו- ,Romance Irane,Sakura no Hanabiratachi 2008,Yuuhi wo Miteiruka

nadav1232

New member
יוקה קאגיאמה ממש טובה *_*

זה הסינגל הראשון שלה והקליפ שלה ממש מגניב! O: בסגנון אימה XDD הו ובני גם טובה~ :) את לא אוהבת את 10Nen Sakura של AKB48?;; זה השיר שאני הכי אוהב שלהן DD:

jgal

New member
זה הסינגל הראשון שלה??o_O

ווע לא ידעתי...גם ראיתי שלא כתוב אליה בוויקיפדיהP; אבל באמת יצא טוב^^ חח פשוט עוד לא שמעתי את 10Nen Sakura אבל כן שמעתי איפהשהו שורה מהשירP; את ה"boku wa wasurenai"... יש עוד איזה שיר עם השורה הזאת?

SuLeRu

New member
את אוהבת את yuka kagiyama?

יאא איזה מגניבDD: יצא לה שיר חדש ונראה לי זה השיר הראשון שלה חח והיא פשוט מעולה... הקליפ קטלני ברמות והשיר ממש ממש יפה אני חורשת עליו כמו משוגעת:)

jgal

New member
עכשיו כןP;

שיר מדהים
אגב החתימה שלך זה מילים מאיזה שיר??^^

SuLeRu

New member
שיר שווה:))

התאהבתי בזמרת, בקליפ ובשיר... אפילו שהיא קצת מזכירה לי את לרה קרופט אבל זה פסדר^^ וכן המילים שבחתימה שלי זה משיר אחד

jgal

New member
...

חחח נכון? בעיקר בתמונה הזאת
מאיזה שיר המילים?

SuLeRu

New member
:))

כן מאוד! וגם בתמונה הזאת היא נראת מעולה - - - - > המילים לא קשורים לשיר יפני או משהו שקשור ליפן^^ המילים לקוחים משיר אחד של הלהקה אהובה עליי להקה פינית שתכלס אני לא מכירה בנאדם אחד שמכיר אותה בארץ>< ללהקה קוראים NEGATIVE ולשיר קוראים In Memoriam

jgal

New member
אוף...../images/Emo4.gif

ניסיתי למצוא את השיר זה ביוטיוב(סתם לראות אם אני אוהב אותו) וכל מה שמצאתי היה הופעות לייב שלא שמעו בהם מילה מהשיר בגלל כל הרעש
יש להם MV של השיר הזה?

למעלה