מחפש אנשים שעברו או עומדים לעבור את מבחן האזר

Naughtius

New member
מחפש אנשים שעברו או עומדים לעבור את מבחן האזר

שלום לכולם/ן,

שמי בן, אני סטודנט באוניברסיטת אמסטרדם (UvA) ואני עושה כעת את עבודת התזה שלי על מבחן האזרחות ההולנדי.
אני מחפש אנשים שעברו או עומדים לעבור את מבחן האזרחות ההולנדי וישמחו לשתף אותי בחוויותיהם, אשמח מאד אם תשבו איתי לשיחה על קפה או בירה :)

בן

מלפפiן

New member
יש מבחנים שונים,

השאלה לאיזה אתה מתכוון, אני עשיתי את ה nt2/2 אם זה עוזר לך.

Naughtius

New member
שני המבחנים העיקריים שאני מתעסק בהם כרגע

De Inburgeringstest ו Het basisexamen inburgering in het buitenland

אבל, אם היו אלמנטים "תרבותיים" בכל מבחן אחר שעשיתם/ן אני אהיה מעוניין לשמוע. כלומר, מבחנים שלא רק בודקים ידע/יכולת בשפה ההולנדית, אלא בדיקת כישורים חברתיים ותרבותיים הולנדיים, או רקע היסטורי על ההולנד וכדומה.

מלפפiן

New member
במבחן הזה לא היו שאלות חברתיות,

אבל עכשײַו נזכרתי שבאמת לפני זה עברתי מבחני אינבורחרינג, ובאמת אחד המבחנים שם היה אוריינטציה חברתית. לא זוכרת מה היו בדיוק השאלות, רק שהרבה מהן היו שאלות מעפנות, שיצאו מנקודת הנחה שכל המהגרים להולנד מגיעים מאיזה כפר נידח באפריקה ולא מבינים כלום מהחיים שלהם, בעולם המערבי המודרני. שאלה לדוגמה- לאחמד יש בקבוק עם חומר ניקוי רעיל, איפה הוא ישים אותו? במקרר, בארון בגדים, בארון מטבח למטה או ליד החלון? יאן קנה ברומר, באיזו מהירות מותר לו לנסוע בתוך שטח עירוני? כאילו שמחר אני אוציא רשיון לאפנוע...המון שאלות לגבי אאוטקרינג ובייסטנד וכדומה. באופן כללי כמו שאמרתי הרבה שאלות שלא נוגעות למהגר ממוצע מישראל, או ממדינה אחרת מערבית ,
ושמגיע עם עבודה או בסיס כלכלי. אבל יכול להיות שזה השתנה מאז, אני מדברת על לפני 8, 9 שנים.

FalseFlat

New member
אחמד קנה

200 קילו דשן בחנות הגן הקרובה,
כמה אמוניום חנקתי יוכל להפיק מכמות זו ומה יעשה בה ? :)

מלפפiן

New member
אשכרה, לא רחוק מזה...

לי היה בבחינת האישור בשגרירות

שאלה כן או לא של "האם מותר להכות הומוסקסואלים בהולנד ?"

ושאלה כן או לא של "האם אתה יכול לאסור על אשתך ללמוד בבית ספר ?"

כך שאני מניח שיש דברים שלא משתנים...

FalseFlat

New member
מעניין מה קורה אם אתה עונה כן ללהכות...

הומוסקסואלים ?

האם בא איזה בחור 2 מטר על 2 מטר ואומר לך "מצטער אדוני אתה לא יכול להכנס לארצות השפלה ?"

האם צריך לקבל 3\3 פסילות ורק אם אתה מכה את אשתך אוסר עליה ללמוד בביצפר ושם את הילדה שלך בארון בייחד, אז באמת כועסים ולא נותנים לך להכנס ?

קטע הזוי

הרבה פחות דרמטי (ופחות פרקטי)

אם אתה עונה "לא נכון", אז אתה נכשל בבחינה ולא יכול להכנס למדינה.

עד כאן החדשות הטובות.

מה שמצחיק בכל זה, שאת החלק עם ה-30 שאלות כן/לא אתה יכול לעבור בלי לדעת דבר על הולנד, הם נותנים לך מאגר של 100 שאלות מראש, מהן הם בוחרים את 30 השאלות.

זה היה החלק הקל של הבחינה, החלק השני היה קצת יותר קשה.

azardevlieger

New member
אני חושב שאם אתה עונה שמותר להכות

אתה עובר למסלול מזורז לקבלת מעמד של מבקש מקלט

Naughtius

New member
באופן כללי...

אפשר לומר שאני שואל האם מבחני האינטגרציה עוזרים לאינטגרציה.

azardevlieger

New member
שאלה טובה - אני חושב שזה תלוי בהרבה פקטורים

אני מעולם לא עשיתי מבחנים ואני בטוח לא פחות משולב בחברה ההולנדית מאנשים שכן היו חייבים לעבור את המבחנים.

אני חושב שקודם כל משפיע גיל ההגעה להולנד, אחר כך בן הזוג, ובסדר יורד מדינת המקור ואופי השהייה.

בהצלחה עם התזה וספר לנו מה מצאת.

משה

אני, לעומת זה, למדתי מהמבחן

איזה רשיון צריך אחמד לקבל מהעיריה כדי להרחיב את

למעלה