מחפש את האתרים המובילים באירלנד

kfir2005

New member
מחפש את האתרים המובילים באירלנד

שלום לכולם לאחרונה בניתי אתר שמרכז כמה סרגלי כלים משולבי רדיו לפי מדינות אני רוצה להתחיל ולפרסם אותו ברחבי הרשת הייתי שמח לדעת מהם האתרים המובילים באירלנד מכיוון שאני מעוניין לפרסם אצלם / לחילופין להכניס אותם לסרגל נ.ב אשמח אם תוכלו לחוות דעה לגבי הסרגל שבניתי לאירלנד ולהעיר הערות (עדיף בונות) תודה http://www.radio-internet.com

jonbaum

New member
מה הכוונה ב"אתרים מובילים"?

בלי קשר לזה, הסרגל נראה מצויין. אני חושב שיש שם את רוב תחנות הרדיו שיש באירלנד.

kfir2005

New member
המון תודה לגבי האתרים המובילים

הכוונה היא למשהו כזה אני מעוניין לבנות בסופו של דבר סרגל שדומה לסרגל הישראלי שלי http://radio-internet.com/Israel/default.aspx?stateid=53 שמסודר לפי קטגוריות עם אתרים מובילים בנוסף אני רוצה לפרסם באתרים המובילים באירלנד אם נחפש מקביל בארץ אתרים כמו וואלה YNET NRG וכו' מקווה שהפעם הסברתי את עצמי יותר טוב

jonbaum

New member
האתר הזה מוכיח את מה שחשבתי

היות ואירלנד היא ארץ דוברת אנגלית, אין יותר מדי פורטלים איריים או אתרים גדולים איריים - פשוט אנשים משתמשים במה שקיים ממילא באנגליה ובארה"ב. (אתרים כמו BEBO או GOOGLE למשל). זה שונה מאוד מהמצב בארץ למשל, או ביפן (אני מתרגם יפנית כמקצוע), ששם בגלל עניין השפה יש צורך להקים הכל - פורטלים כמו תפוז או נענע למשל. באירלנד אין כאלה עד כמה שאני יודע. השאלה היא אם אפשר להגביל את זה כך שהפרסומת שלך באתרים כמו BEBO תופיע אך ורק במסכים של גולשים באירלנד.

kfir2005

New member
המון תודה לגבי האתרים המובילים

הכוונה היא למשהו כזה אני מעוניין לבנות בסופו של דבר סרגל שדומה לסרגל הישראלי שלי http://radio-internet.com/Israel/default.aspx?stateid=53 שמסודר לפי קטגוריות עם אתרים מובילים בנוסף אני רוצה לפרסם באתרים המובילים באירלנד אם נחפש מקביל בארץ אתרים כמו וואלה YNET NRG וכו' מקווה שהפעם הסברתי את עצמי יותר טוב

Tin Flute Lady

New member
פרסום באינטרנט זה מקצוע...

פרסום באתרים מובילים יכול לעלות המון כסף, ולכן צריך לדעת איך להתאים אמצעים למטרות (צריך גם לזכור שאתרים מובילים לא תמיד יתעניינו בלקוח קטן שמשקיע מעט כסף). יש היום כלים באינטרנט שמשמשים לדירוג אתרים. אחד מהם הוא ALEXA (למרות שהיום הוא כבר נהיה פחות פופולרי בתחום העסקי של פרסום באינטרנט). הנה לינק לפירוט האתרים הפופולריים לפי מדינה (כמובן שהמדינה היא אירלנד, אבל תוכל למצוא שם גם את שאר מדינות העולם, וגם חיתוכים לפי קריטריונים אחרים). כמו שתוכל ודאי לראות, אלו לא בהכרח אתרים אירים, ויכול להיות שקהל היעד שלך הוא לאו דווקא קוראי האייריש טיימס, אלא דווקא גולשי אתרי מוסיקה שיקבלו את הפרסומת שלך וירצו סרגל שנותן להם תחנות רדיו. היום אפשר לפרסם לפי פילוח גיאוגרפי (ולהגדיר שהפרסומת תוצג רק לבעלי כתובת IP מאירלנד, למשל).

jonbaum

New member
עוד דבר מעניין

יש לשים לב לעובדה שבמקום ה-24 ברשימה נמצא אתר בשם Wirtualna Polska ובמקום ה-23 יש את האתר של ה-overseas chinese community.

Tin Flute Lady

New member
כן, גם אני שמתי לב לזה

וזה באמת מאוד תמוה.. ועדיין, אלקסה הוא כלי מאוד טוב להבנה של גודל האתר וכמות החשיפות לפרסומות שאפשר לקבל ממנו.

jonbaum

New member
לא תמוה בכלל

באירלנד יש לפחות 150,000 פולנים, אם לא יותר. סינים יש מספר דומה (שוב, יכול להיות שהרבה יותר). לכן זה ממש לא תמוה.

Tin Flute Lady

New member
זה עדיין תמוה במונחים של פופולריות של אתרים

שנמדדת במיליוני כניסות ליום. כדי שאתר יהיה בין 25 הפופלרים במדינה לא קטנה כמו אירלנד צריך יותר מ150 אלף דוברי השפה שנכנסים מIP של אירלנד לאותו אתר פולני, ומה הסיכוי שכל 150 אלף הפולנים שבאירלנד מחזיקים את האתר ההוא בתור אתר הבית שלהם (מה שנניח מגדיל את כמות הכניסות כל פעם כשמישהו לוחץ HOME בדפדפן שלו). אני לא מבינה פולנית בכלל, אבל האתר ההוא נראה כמו פורטל צהובון כזה, עם דגש על הכרויות ותכנים למבוגרים. המיקום שלו נראה לי קצת חשוד, ואם הייתי צריכה להחליט אם לפרסם שם או לא, הייתי מניחה שזה "גליץ'" במערכת הרייטינג של אלקסה, ולא משהו שצריך להתייחס אליו יותר מדי. הנחתי גם שיש כנראה הרבה מהגרים ממזרח אירופה לאירלנד, וסינים תמיד יש הרבה
מעניין באמת, מה קורה מבחינת הגירת עבודה באירלנד?

jonbaum

New member
לא מסכים

קודם כל האתר נראה לי מכובד - הוא מכיל חדשות, פורומים, צ'אט, אימייל וכו', מאוד דומה לתפוז. שנית, אירלנד היא לא מדינה גדולה בכלל, ו-150000 מתוך אוכלוסיה של בסך הכל 4 מליון זה כבר פלח רציני של האוכלוסיה. וכאן מדובר ככלל באנשים משכילים, צרכנים מאסיביים של האינטרנט, שכמהגרים צריכים אותו יותר מהתושב הממוצע כי הם משתמשים בו לשמירת קשר עם הבית, ולהתעדכנות במה שקורה במדינה שלהם, ולכן לדעתי הגיוני מאוד שהוא מופיע במקום גבוה יחסית ברשימה.

למעלה