מחפש ג'קט לא יקר

vking1983

New member
מחפש ג'קט לא יקר

שלום לחברי הפורום, אני בן 27 ,סטודנט לתואר ראשון (בשיווק). גובה=1.72 גוון צבע עור-בהיר בעל משקל עודף (לא מעוניין לפרט מעבר לכך
) אני מחפש ג'קט שישמש אותי ליציאות:פאבים,מועדונים ולפעמים ללימודים. המכנס השולט שאני לובש הוא ג'ינס,בגוונים כחולים כהים. יש לי גם מכנס קורדרוי בצבע בז' שאני מאוד אוהב ללבוש. אני לא יודע מאיזה בד צריך להיות הג'קט ,באיזה צבע או באיזה סגנון (בהנחה שיש סגנונות שונים) אך בעקרון אני מעוניין לקנות ג'קט שיתאים לסוגי המכנסיים שציינתי ג'קט שיאריך אותי ויזואלית ,שאוכל להסתיר את הכרס שלא יהיה רחב מדי או צמוד מדי (מה שיעשה אותי עוד יותר שמן) אשמח אם יש ג'קט שיענה על כל צרכיי נקודה נוספת היא המחיר,אני מוכן להוציא סכום סביר (עד 200 ש"ח) לא מעבר לכך,אם עלותו גבוהה יותר,פשוט אוותר על הרכישה. ביום שישי אני מוזמן למסיבת יום הולדת בדאנס-בר אלבש מכנס ג'ינס,חולצת פסים וואנעל נעלי זמש גבוהות (אורטופדיות),אותן אני נועל תמיד (מטעמי בריאות) רציתי לצרף גם ג'קט ,לדעתי זה יהיה מאוד יפה. בתודה מראש לכל המגיבים

יש בקסטרו במחירי SALE כל מיני פרטי חורף

שאולי יענו על דרישותך. יש שם מעילים וג'קטים במבחר יחסית גדול. כדאי לך להיכנס לאחד הסניפים שלהם.

menny1970

New member
ידידי לגבי אופנת גברים וגקטים, האם אתה מכיר..

במקרה את המשפט הכי טוב הכי יקר וזוהי המתמתיקה של החיים? רק כדי להסביר לך למה אני מתכוון, בשנת 1994 רכשתי את הבלייזר הראשון שלי. תבע כחול AQUA MARIN צמר לחורף כדי לטוס לחו לאיזה כינוס. שילמתי עליו אז 650 ש"ח. עד היום הוא תלוי לי בארון רק כדי להזכיר לעצמי מאין באתי ולאן הולך אני. הייתי שמח להציע לך להשקיע סכום גבטוהה יותר כי לדעתי הבלתי קובעת או המחייבת 200 ש"ח, נראה לי מאוד זול במחיר הזה כדי לרכוש משהו נורמאלי. בהצלחה.

Shy Guy

New member
אם כבר ג'קטים ומעילים במבצע, אז ב-H&M יש על

חלקם מהג'קטים/מעילים 50% הנחה, כך שדי מומלץ לבדוק. :) ועל הדרך מומלץ גם לבדוק בזארה, לרוב יש שם מבצעים מעניינים בתקופה הזו.

eyoko

New member
אם אתה רוצה ג'אקט מעניין

אתה כנראה תצטרך להוציא יותר הייתי מציעה אפילו לעצב לעצמך אחד ולתת לתופרת לבצע [= אני לא קשורה לפורום אבל אני עושה עכשיו קורס גברים בשנקר [שנה ב] ועיניין אותי לקרוא קצת. הלקח על המחיר ד"א הוא אישי אתה יכול לקנות דברים זולים שייראו טוב אבל זה קלוש ובעיקר אם אתה לא במידות דוגמן שהרי רוב הבגדים מעוצבים קודם כל למידות האלו ואז עוברים הגדלה בלי להתאים את הבגד למבנה גוף אחר. -דריה

למעלה