מחפש המלצה/עלויות להמצאת תעודת לידה רומנית + דרכון רומני

sexonthebeach2

New member
מחפש המלצה/עלויות להמצאת תעודת לידה רומנית + דרכון רומני

שלום רב לאלה המנוסים פה,
אבי הוא רומני שעלה לארץ ב 63, ויתר על אזרחותו. שמו שונה כיום מהשם שנולד עימו.
עשיתי בדיקות והבנתי שכדי להתחיל תהליך של קבלת דרכון רומני אני צריך תעודת הלידה של אבי,
אז שני משרדי עורכי דין הציעו לי רק על איתור התעודה 4400-5000 ש"ח, מחיר שלדעתי גבוה מאוד.
האם מישהוא פה מכיר מאתר תעודת לידה במחיר שפוי יותר ?
אני מבין השדרכיםפ האחרות, הם דרך השגרירות בארץ (זמן ארוך והבנתי שיהיו בעיות כי השם שלו שונה - מה עושים ? )
לנסוע - גם שם יכול להיות בעיות כי השם שלו שונה.
האם מישהוא פה מכיר אדם שיכול לתת שירותים כאלה ברומניה עצמה ? שיגיע על העיר dorhoi, ישלם כמה גובות ויקבל את זה ?

בנוסף, התליך השני הוצע לי כ 7000-10000 שח עבור אזרחות ודרכון.

אני לא מחפש להוזיל עלויות במובן של אין כסף, כי אני יודע שהזול זה היקר, והזמן גם חשוב.
אבל אני מרגיש שאני נעקץ פה על ידי העורכי דין בארץ.
מישהוא?

אספרסו2

New member
תשאל כל רומני

ויספר לך שבלי שוחד הניירות שלך לא יזוזו שם מילימטר,בשרשרת העוקץ הרומנית כל חוליה גוזרת קופון.

sexonthebeach2

New member
בסדר, אבל מה התשובה עוזרת

זה אני כבר יודע
האם יש מישהוא שאתה מכיר שם שנותן שירותים כאלה?

sausack

New member
זה לא בדיוק עוקץ

כמו שאמרת, בדרך כולם גוזרים קופון ובלעדיו כלום לא זז. אבל בעוקץ אתה משלם ולא מקבל בסוף את מה ששילמת עבורו או שמקבל התשלום נעלם עם הכסף. גם כל ענייני השוחד די שקופים לרוב דורשי האזרחות - משלמים ל"עורך דין" שעושה את הכל. בסופו של דבר, אם יש זכאות מצליחים לסיים את ההליך. מצד שני, אני חייב לציין שאני מכיר מישהו שב 2007 עשה את כל ההליך לבד, ואפילו יחסית בקלות. אבל זה היה לפני 11 שנה והיו ברשותו תעודות הלידה ורוב המסמכים.

אספרסו2

New member
אתה יכול לכבס את הליך השוחד

ולקרוא לו איך שבא לך.
ברגע שאדם הוא בן ערובה וחסר אונים מול מערכת מושחתת שגלגליה מונעים רק על ידי
שימון הגורמים המחליטים זה הרבה יותר גרוע מעוקץ כי משחקים כאן בגורלו ועתידו של אדם.

sausack

New member
אין בעיה, לא אמרתי כלום כנגד מה שאתה אומר

רק חידדתי את ההגדרה של עוקץ

Sky38

New member
הזוי

שלח לי את כתובת המייל שלך ואשלח לך פרטים למי לפנות במחיר שפוי. העוד שעשיתי היא מקומית מרומניה וכל התקשורת נעשתה במייל. אישה מאד ישרה והגונה. אין קשר לשום קומבינה ישראלית וללא כל מתווכים ישירות איתה. עלויות שעלו לי: תעודת לידה של אימי 200 יורו דרכון 465 יורו יכול להיות שהמחירים עלו מאז אבל מה שבטוח לא עושקים כמו בארץ.

למעלה