מחפש המלצה על מקום מקצועי למדרסים

supersonic777

New member
אח שלו,שמעתי על תמיר כפיר מדרסים...

אמנם לא עשיתי אצלו(קצת יקר),אך הוא עושה לספורטאים. 'סתכל בגוגל.

תומאס

New member
תראה - הבנתי שהמחיר הוא בסביבות 1500-2000

אבל הם בטח לוקחים הרבה יותר מזה.

rshilon

New member
למה בכלל מדרסים?

מה הסיבה שבגללה אתה מעוניין לרכוש מדרסים?

תומאס

New member
לא ברורה לי השאלה. אתה חושב שיש סיכוי שהם

טועים והם סתם שולחים אותי לקנות מדרסים? או שאולי הסיבה למדרסים חשובה כי יש פתרון אחר? (אני שואל ברצינות ולא בציניות!)

rshilon

New member
אז בלי ציניות

למה המליצו לך מדרסים? הסיבה לשאלה היא שצריך להבין את מקור הבעייה אני מאמין שב 90% מהמקרים, אין צורך במדרסים כלל. זאת מכיוון שהמדרסים לא באמת פותרים בעייה, אלא מנוונים בעייה קיימת שחייבת פתרון לדוגמא, אם יש לך כאבים חוזרים ונשנים בשוק\ברך, רוב הסיכויים שהכאבים נובעים מחולשה באזור האגן הדבר הקל ביותר בעולם הוא להמליץ על מדרסים המשנים את מנח הרגל, אך אינם באמת פותרים את בעיית החולשה הפתרון המלא דורש חיזוק

תומאס

New member
לא המליצו לי על מדרסים בגלל כאבים שיש לי

אלא בגלל שאני צריך תמיכה בקשת כף הרגל כי היא "קורסת" פנימה. תראה - אחד משני הרופאים שהמליץ הוא אולי מומחה מס' 1 בארץ לברכיים והוא לא מוכר מדרסים אז אני די סומך עליו... וגם כשהלכתי לשני מקומות של מדרסים, בשניהם ראו מיד את הבעיה בלי שאמרתי להם מראש למה אני בא. אז אחרי כל זה, אני מניח שאני באמת צריך מדרסים. תאמין לי שאני לא מתלהב להתחיל להוציא 1000-2000 ש"ח כל שנה-שנתיים על מדרסים... אבל באמת תודה רבה על ההתעניינות! אני מעריך את זה שזה חשוב לך לוודא שאני פועל נכון, אפילו שאנחנו לא מכירים. יפה מצידך!

rshilon

New member
ואם לא אכפת לך

אני עדיין לא בטוח שצריך מדרסים :) ויכול גם להסביר למה בכל מקרה, אם אתה "מתעקש", בחלק מחנויות הספורט, ניתן למצוא מדרסים ללא התאמה אישית. מדרסים אלה עולים 200-400 שח ויעשו את העבודה כמעט טוב כמו המדרסים היקרים

rshilon

New member
ואחרון, ככה בשביל הדוגמא

גם לי יש קריסה של רגל ימין אני רץ הרבה (למעשה, המון!!!!) עם נעליים ניטרליות ללא כל תמיכה וכמובן.. ללא כל כאבים או בעיות

תומאס

New member
תראה - אני באמת לא מבין בזה מספיק אבל

אני הגעתי למסקנה לפני כמה שנים שאני לא משחק עם הגוף שלי או הבריאות שלי, ואם רופא שאני סומך עליו ממליץ לי על מדרסים אז אני מקבל את הדעה שלו. יכול להיות שאתה צודק ושלא חייבים ושאולי יש דרכים אחרות או פתרון אחר, אבל אין לי מספיק ידע בנושא כדי לקבל או לשלול פתרון חלופי. ובכל זאת חשוב לי שתדע שאני מעריך מאוד את העזרה שלך!

למעלה