מחפש להקת קאבר לבוב מארלי

yativosh

New member
מחפש להקת קאבר לבוב מארלי

שלום , אני רכז תרבות של אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית , קמפוס גבעת רם. ואני מחפש הופעות שאפשר להביא לקמפוס בשנה הבאה... אני מחפש להקה טוב שעושה קאברים לבוב, אני אשמח לשמוע על להקות כאלה אם יש תודה

balaganjah

New member
למה לא להביא להקה שעושה רגאיי מקורי ?

להקות שעושות קאברים לבוב זה אחד הדברים המאוסים ביותר שקיימים

yativosh

New member
אני אישית מסכים איתך, יש להקות רגאיי מעולות

הבעיה היא שאני פונה לקהל יעד של למעלה מ3000 סטודנטים ואני רוצה להביא הופעה שתמשוך אנשים, המון אנשים אוהבים את בוב מארלי אבל הרבה פחות אנשים יבואו להופעה של להקה לא מוכרת שעושה שירים לא מוכרים , בלי לפגוע באף אחד

skunkride

New member
מה שאתה אומר נשמע לי קצת

כמו זילזול באינטליגנציה ובטעם המוזיקלי של הקהל שלך. מוזיקה טובה היא מוזיקה טובה וגם אם אנשים לא מכירים אותה הם יכולים להתחבר אליה - בעיקר כשמדובר בסטודנטים ולא בנניח הופעה לועדי עובדים של חברת החשמל (עם כל הכבוד לעובדי חברת החשמל) באותה מידה אתה יכול להחליט שבשביל הופעת רוק כדאי להביא להקה שעושה קאברים ל U2, להופעת פופ חייבים זמרת שעושה רק שירים של מדונה וכו' - אני בטוח שיש מספיק אנשים שרוצים לשמוע דברים חדשים ולא רק מוזיקה שלעסו אותה כבר 200 פעם. אולי זה יפתיע אותך אבל אפילו בוב מארלי היה פעם זמר אלמוני בתחילת דרכו - מסתבר שבכל זאת היו אנשים שעניין אותם לשמוע אותו

yativosh

New member
תאמין לי הלוואי שזה היה עובד ככה,

בשנה שעברה הביאו להופעה את אפרת גוש שאני אישית שונא אותה ולא הייתי בא גם אם חיי היו תלויים בזה ואת דודו טסה שאני אישית מאוד אוהב ומאוד נהנתי... הבעיה היא שבשתי ההופעות האלה הגיעו בין 100 ל150 אנשים מתוך קהל יעד של 3000 סטודנטים ועוד בערך 6000 מהקמפוסים האחרים של האוניברסיטה, ועוד ההופעות היו בחינם אני מסכים איתך שזה אולי קצת זלזול באינטליגנציה ובטעם המוזיקלי של הקהל שלי אבל זה פשוט המצב, אם זה לא משהו שהם אוהבים הם לא יבואו... אני מעדיף להביא משהו מיינסטרים ושכולם יבואו מאשר לנסות להביא הופעה שתפנה לקהל יעד מאוד מצומצם. זה יקר מאוד לארגן הופעה כזאת, וגם לא עושים מזה רווח זה הכל מהתקציב של אגודת הסטודנטים (שבנינו הוא בכלל לא בשמיים) אז אני מעדיף להביא משהו שכן יביא הרבה קהל מאשר להסתמך על זה שהסטודנטים ירצו לשמוע חומר חדש... אני אישית מעדיף את זה, אבל מניסיון זה לא ממש יעבוד בקמפוס

DuBsYs

New member
אפשר לשלב...

תביא להקת מיינסטרים כמו הדג נחש או בלקן ביט בוקס או קרולינה או משהו ולהקת אנדרגאונד בתור מופע חימום. ככה גם תיתן לאנשים את המוכר והמסחרי וגם תחשוף אותם למשהו יותר איכותי ומעניין על הדרך... * אם אתה צריך להקה איכותית ולא מיינסטרימית דבר איתנו ;) http://www.youtube.com/watch?v=OR4ipn3H5Tw

למעלה