מחפש להשקיע...

מצב
הנושא נעול.
מחפש להשקיע...

מחפש להשקיע...
שלום חברים, יש לי 25000 ש"ח שאני רוצה להשקיע אותם במשהו... אבל לא יודע בדיוק במה. לא בורסה, לא קזינו ושום הימורים. אבל...משהו עם רווח נאות. אם יש למישהו כיוון, רעיון או עיצה, אשמח לשמוע.

dw2322

New member
אגחים זה פתרון ביניים

מחפש להשקיע...
שלום חברים, יש לי 25000 ש"ח שאני רוצה להשקיע אותם במשהו... אבל לא יודע בדיוק במה. לא בורסה, לא קזינו ושום הימורים. אבל...משהו עם רווח נאות. אם יש למישהו כיוון, רעיון או עיצה, אשמח לשמוע.
אגחים זה פתרון ביניים

LovelyMan1

New member
גם מק"מ יכול להיות רעיון טוב

אגחים זה פתרון ביניים
אם אתה צריך השקעה בעלת נזילות אולי כדאי ללכת על מק"מ (שזה כמו אג"ח רק לתקופה של עד שנה ונועד למטרות מוניטריות של ב"י ולא למטרות גיוס חוב ממשלתי). בכל אופן תתרחק מאג"ח צמוד (בישראל כבר אין אינפלציה ואתה עוד יכול למצוא את עצמך מפסיד כסף אם תהיה דיפלאציה), גם אג"ח לטווחים ארוכים לא מומלץ (ציפיות להעלאת ריבית בעתיד). מקווה שעזרתי לך המעט

תודה רבה...

אם אתה צריך השקעה בעלת נזילות אולי כדאי ללכת על מק"מ (שזה כמו אג"ח רק לתקופה של עד שנה ונועד למטרות מוניטריות של ב"י ולא למטרות גיוס חוב ממשלתי). בכל אופן תתרחק מאג"ח צמוד (בישראל כבר אין אינפלציה ואתה עוד יכול למצוא את עצמך מפסיד כסף אם תהיה דיפלאציה), גם אג"ח לטווחים ארוכים לא מומלץ (ציפיות להעלאת ריבית בעתיד). מקווה שעזרתי לך המעט
תודה רבה...
רעיון למשהו מחוץ למסגרת הבנקאית יש?

LovelyMan1

New member
../images/Emo13.gif

LovelyMan1

New member
הקשר הוא

עובד...
מה זה קשור לסכום הפעוט?
הקשר הוא
שאתה מחפש רווח קל ללא סיכון ואת זה מקבלים רק במקום עבודה. בכל השקעה no matter what תמיד קיים איזה שהוא סיכון (ומי שחושב שאג"ח זו השקעה סולידית אני מקווה בשבילו שיתעשת מהר). אפילו השקעה בחסכון בבנק טומנת בתוכה סיכון מסויים (מישהו אמר אתי אלוני ולא קיבל?). בהצלחה!.

ההערות הובנו...

הקשר הוא
שאתה מחפש רווח קל ללא סיכון ואת זה מקבלים רק במקום עבודה. בכל השקעה no matter what תמיד קיים איזה שהוא סיכון (ומי שחושב שאג"ח זו השקעה סולידית אני מקווה בשבילו שיתעשת מהר). אפילו השקעה בחסכון בבנק טומנת בתוכה סיכון מסויים (מישהו אמר אתי אלוני ולא קיבל?). בהצלחה!.
ההערות הובנו...
ומה אתה מציע כעיצה?

LovelyMan1

New member
עצתי

ההערות הובנו...
ומה אתה מציע כעיצה?
עצתי
אם אתה רוצה השקעה ללא סיכון אז שצים את הכסף בבנק. אם אתה רוצה ללמוד איך להשקיע את הכסף שלך בחוכמה אז הייתי מציע לך להשקיע בקניית ספרים (מומלץ דרך אמזון). כמו שכבר מישהו ציין פה, תתפלא לדעת מה השקעה כזו יכולה להניב לך בעתיד. בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה