מחפש לשדרג את הרובה שלי

techthoughts

New member
מחפש לשדרג את הרובה שלי

שלום רב, מחפש לשדרג את הרובה שלי, יש לי כרגע 75 מחפש להגדיל ולהוסיף גומיות לאור הביצועים המשופרים שלי בזמן האחרון. מה עלי לחפש מבחינת מודך וחדש\יד2..?

לוקוס10

New member
טיפ לשדרוג הרובה!

אם אתה מעוניין לעבור לצלילות ריפים יש לך צורך ברובה מגודל 90 ומעלה,לצלילת שוברים יספיק עד 75 .תחפש רובה אמין זאת אומרת חברה מוכרת ואכותית שלא תתקל בבעיות הדק שנתקע וכו...ורובה שקט ככל האפשר,שבעת הירי אינו מבריח את הדג לפני שהחץ מושחל עליו,הרבה טריקים וטיפים אתה תלמד עם הנסיון זה בוודאות השיטה המוצלחת,אך להיצמד לצולל מנוסה טובה לא פחות ואף יותר ושיהיה בהצלחה וכמובן עם הרבה זהירות!

לוקוס10

New member
מאוד מורכב אבל אני אמליץ על כמה!

יש רוב הלן(rob allen) והם מצויינים ואני משתמש בהם אישית מדגם קראנקס"caranx " ,יש של- (omer) יש המון דגמים טובים שלהם, תראה מה יותר מתאים לך, אך דגם נוח הוא xxv gold (קארבון יותר קל אך לא בהכרח יותר עמיד לטווח ארוך) ויש עוד המון סוגים(קח עוד טיפ!) אם אתה מתחיל תתחיל במשהו סטנדרטי וקטן ולאט לאט תגדיל את הרובה ואת העומק רק שמור על עצמך וקח שוב לתשומת לבך שעדיף ואף מומלץ להיצמד לצולל מנוסה יותר1 מקווה שעזרתי ידידי..

techthoughts

New member
תודה רבה....

דרך אגב אני לא מתחיל, אני צולל כבר שנתיים באזור יפו, בצמוד לשובר גלים. נקודה מצויינת לצלילות

למעלה