מחפש מוזיקה אירית

מטופש

New member
מחפש מוזיקה אירית

מחפש שמות של שירי עם/ מוזיקה אירית מסורתית... כמו כן שם או שמות של נגני חמת חלילים מוכרים. תודה מראש, וטוב לדעת שיש מאיפה להביא מידע למדינה שבה אני רוצה לחיות יום אחרי שאני אשתחרר...

יש כמויות.

תחפש מידע על הלהקות Chieftains ו- Dubliners, בטח ירשמו שם גם את שמות השירים שהם מנגנים. למשל: The Bride of Springfield Road Seven Deadly Sins The Lord of the Dance The Irish rover ועוד הרבה...

מטופש

New member
ובנושא אחר- שחשוב לי אף יותר...

באם מישהו כאן יודע להגיד לי לאן לפנות אם אני רוצה להגיד בקשה למילגה ללימודים אקדמים באירלנד? (עדיף בתחום המוזיקה או הפסיכולוגיה) האם יש תוכנית מלגות שכזו בארץ? ובכלל יש מוסדות מוכרים וידועים כאיכותיים באירלנד בתחומים האלו? (מתוך כוונה של להשתקע שם בעתיד...) האם לגיל מבוגר יש השפעה על הסיכויים לקבל את המלגה? כי כמו שזה נראה היום אני אשתחרר מהצבא רק בגיל 23-24

thesheep

New member
אם אין לך אזרחות אירופאית..

או הרבה כסף - אין לך סיכוי. לא ניתן לקבל מלגה מטעם ישראל, ואם אין לך אזרחות אירופאית - גם לא ניתן לקבל מהאוניברסיטאות באירלנד. מצטער. גם אני רציתי ללמוד שם. לא עבד.

thesheep

New member
תשובה מורחבת:

הנה תשובה שקיבלתי בעבר מפרופסור בבאר שבע שלמד באירלנד: Ofer shalom, You can probably apply for a BA program in Celtic Studies and Early Irish History at an Irish University (such as UCD, TCD, UCC, UCG) but take into account that, unless you are a European citizen who has been resident in the EU, you will be required to pay high fees (I think double their normal fees) and that you will not be eligible for scholarships, so unfortunately it will be very expensive. For information on the available programs you can check the university websites: www.tcd.ie www.ucd.ie www.ucc.ie www.ucg.ie It may help you if you first get a BA in Israel and then apply for an MA in Ireland but that will also be expensive. There are of course many informal programs and summer schools in Ireland which do not offer academic credit, such as Oideas Gael at Glen Colm Cille in Donegal.

למעלה