מחפש מורה לגרפיקה

david_fdd

New member
מחפש מורה לגרפיקה

שלום אני מחפש מורה לגרפיקה ממוחשבת בבית המורה תמורת תשלום כמובן

k4school

New member
אז.... קדימה... צור קשר...

הרשה לי לתפוס כרגע שני כובעים (בכובע הכוונה לתפקיד בשפת הפסיכולוגים).... תחילה... אני לובש כאן את כובע מנהל האתר והפורום "המפתח לבית הספר", שמטרתו בדיוק זו.. עזרה בכל מה שקשור ללימודים. לשם הגינות אני מתחיל מהכובע ההיתנדבותי, ואפנה אותך למקום המתאים באתר שם ניתן לקבל כלים היכולים לעזור לך. ביכולתך לבחור באחת הדרכים הבאות ולנצל את הכלים באתר : 1. פרסם מודעה זו או כל מודעה בסיגנון, באתר בלוח המודעות. הערה : מיקום מועות בלוח המודעות ואם כי איננו פוסלים מודעות של תלמידים בפורום (מודעות של מורים או חברות ימחקו מיידית מהפורום) עלי להמליץ גם לתלמידים להשאיר את המודעות במקום המתאים. לא כל הנכנסים לאתר נכנסים לפורום וכל חברי הפורום יודעים על לוח המודעות (הנה כמו שכרגע גם לידיעתך הדבר הובא
). 2. שלח דרך טופס התגובות לצוות האתר פרטים על בקשתך ואנו כבר ננסה לעזור לך במציאת המורה המתאים (נפנה אותך לכל המורים הרשומים אצלנו בנושא המבוקש. אבל... מותר לי גם לתפוס את הכובע של המורה כמובן ולהציע לך להיתקשר ישירות אלי דרך האי-מייל. בכל מיקרה אנא השאר בהודעתך פרטים מלאים (הפרטים ישארו בידי צוות האתר ונועדו רק בכדי לוודא נכונות ולפהנות אלייך ישירות מורים הרשומים אצלנו. נשמח לשמוע כי הצלחנו לעזור לך ולראותך לוקח חלק פעיל בפעילויות האתר והפורום בפרט. בילוי מהנה ולימוד מוצלח רונן מנהל האתר והפורום "המפתח לבית הספר"

למעלה