מחפש מישהיא מיוחדת וסבלנית

rothschild

New member
מחפש מישהיא מיוחדת וסבלנית ../images/Emo20.gif

שלום לכולן, אז... הסיפור שלי מעט מורכב ומסובך... אך... אני אנסה לספר אותו בתקווה למצוא מישהיא שאוכל לעניין אותה... אז... נתחיל מהתחלה - שמי מיכאל (שם בדוי) ואני בחור בן 29 מת"א (למעשה אני במקור מהשרון אך כעת אני שוכר דירה לבד בת"א - סוף סוף חופש :) ). בכל אופן, אני בחור באמת איכותי, כלומר.. סיימתי את התואר בהנדסה תעישה וניהול ואני עובד בתחום בתפקיד מאוד בכיר למישהו לגילי...ו... אני גם נראה לא רע (למרות שמראה זה דבר יחסי), כלומר, אני בחור גבוה, 188, בהיר, עיניים כחולות / אפורות (תלוי בשמש), שיער חום קצר, רחב בכתפיים .. ו... מעט מלא (למרות שאני עובד על זה...)... עד כאן הכל שמע טוב ויפה... אבל.. תמיד אחרי דברים טובים יש אבל.. מכל מיני סיבות ש... עיקרן ביישנות... אין לי כמעט ניסיון מיני.. כלומר, אני למעשה כמעט ובתול... עובדה מאוד מאוד מאוד מביכה (למרות שלא תבינו אותי לא נכון, זה לא משהו שמעסיק אותי כל היום).. ואני מחפש, מישהיא מיוחדת וסבלנית שיהיה לה עניין והיא תראה בזה אתגר לקחת בחור כמוני ו.. להוביל אותו, להראות לו, ליזום וללמד... אני מתאר לעצמי שזה נשמע מעט מוזר ושונה והשאלה הראשונה שתשאל היא... אז מה אתה בעצם מחפש, זיון לילי או קשר רציני ? אז.. אני חושב שהתשובה היא איפשהו באמצע (מראש אני מתנצל על הכנות.. פשוט אני לא רוצה להשלות אף אחת).. אני מחפש מישהיא שתהיה ידידה טובה שלי ושיהיה לנו כיף לשוחח על הכל.. אבל ש.. היא תבין את "המצב" שלי ויעניין אותה להוביל אותי, להראות לי,ליזום וללמד.. אני לא אשקר, אני לא בטוח שאני בנוי עכשיו לקשר "מחייב".. אבל... מצד שני, אני לא פוסל שיתפתח אחד כסה עם הזמן (אני לא בא במטרה לזיין כמה שיותר בזמן קצר)... וזהו... אשמח לתגובות הן אישיות והן פה.. יום טוב... ג.

rotemotek1988

New member
או מתוק ... חחח

אני מאמינה שתצבור ניסיון לבד בלי עזרת פורום ואם תמצא פה אז עד רבה... ברוך הבא ד"א

למעלה