מחפש ספרים ללימוד עברית

kozmokramer

New member
מחפש ספרים ללימוד עברית ../images/Emo63.gif

שלום חברים, אני מחפש ספרים ללימוד עברית לדוברי אנגלית (לא לילדים). תודה מראש.

EB2

New member
ספרי לימוד בעברית

תמצא בטורונטו אצל Aleph Bet Judaica 3453 Bathurst St. North York ON CA Phone: 416-781-2133

kozmokramer

New member
הבהרה

יש שם ספרי לימוד בעברית? או ספרי לימוד עברית? תודה.

EB2

New member
ספרי לימוד

אני ראיתי בחנות ספרי לימוד בעברית. הכי פשוט להרים טלפון לבעל החנות קוראים לו משה והוא ישמח לתת לך מידע על ספרי הלימוד.

גם .. וגם.

גם בחנות מתנה ג'ודייקה , בפלזה של טויס אר אס (סטיילס בין יאנג ובאטרסט. תמצא ספרי לימוד עברית וגם ברשת ישראלס.. (אחד על אגלינטון קצת מערבית מבאטרסט) ואחד בפלאזה של סוביס בצפון (קלארק). יש שם מבחר, אפילו HEBREW FOR IDIOTS בלי צחוק. אני קניתי כזה כבר כמה פעמים. אבל יש שם באמת מבחר רמות. נדמה לי שראיתי גם ב סורסס חנות הג'ודיקא שעל דון קסטר ויאנג..

תלתל11

New member
תנסה בספריה העירונית

בסניף שליד בת'הרסט ולורנס - נדמה לי ששמעתי פעם שיש שם. בכלל, אתה יכול לעשות חיפוש אונליין בקטלוג המרכזי של הספריה ולהזמין מה שאתה רוצה אל הסניף הקרוב אליך.

לא מסכים

יש קלטות (הורדתי) שעושים לך שטיפת מוח. הורדתי קלטת בשביל ללמוד קנטונזית (נו ברצינות, זה של הסינים בחוף או ברצועת חוף) קיצר, האישה אומרת " שורר זור בוראיייייה, שייייאהה מאו" ועוד הפעם ועוד הפעם ועוד הפעם ואחר יזה גבר במבטא של ההוא מהקונביניינס סטור אומר, "האישה אמרה - אפשר לקבל שתי חלב בבקשה" או משהו כזה. זה עובד.

fermat7

New member
אני מבין שאתה עדיין צריך ממני

את האקמול מהצהריים...

ofek canada

New member
מניסיון זה עובד !!

העובדים הפליפינים שלנו מגיעים לישראל לאחר שלמדו עברית מספר!! יש להם קליטה מהירה מאד לשפה והם מגיעים עם עברית בסיסית. אז זה אפשרי!!!

למעלה