מחפש עבודה בתחום ההייטק.

ממסיטה

New member
מחפש עבודה בתחום ההייטק.

אנחנו בעלי PR ואני מחפש עבודה בתחום ההייטק. אם מישהו מכיר או יודע אשמח לתגובות ולכל עזרה אפשרית. תודה מראש, שלומי

ShacharWeis

New member
נו באמת

לאיזה תגובה בדיוק אתה מצפה ? עבודה איפה ? תוכניתן ? QA ? מנהל ? שרת ? מכין סנביצים ?

ממסיטה

New member
:) אני שמח על התגובות הנפלאות...

תודה על הפרגון הכללי... אני ממש אוהב את כולכם :) אז הנה מעט פרטים: אני מחפש בתחום הפיתוח (אני מפתח ובעברי אף הייתי מנהל מוצר ופרוייקטים). עיקר עיסוקי הוא בתחום ה Web בפיתוח בסביבה של Microsoft. ה - PR שקיבלנו הוא כללי (לא למחוז ספציפי) כך שאני פתוח להצעות מכלל האיזורים - העדיפות היא לאוטווה שם עבדתי בעברי 3 חודשים והתאהבתי בעיר. מקווה שזה עוזר - אשמח לתת עוד פרטים ככל שתרצו... וחייכו אנשים - החיים יותר מדיי קצרים בשביל להתעצבן יותר מדיי :) באהבה שלומי

aviadbarel

New member
אם בגישה עסקינן...

אתה נכנס לפורום בו כותבים אנשים בהתנדבות כדי לחלוק מזמנם וניסיונם, ובא בטענות "תודה על הפרגון", "אוהב את כולכם", "חייכו". מה בדיוק אתה חושב לך? ההודעה שלך הייתה לא רלוונטית בכלל ואני אפילו לא הייתי טורח לענות לה, אבל משום מה שחר בחר לענות. שחר אגב הוא מעולם הIT ואחת למספר חודשים הוא מפרסם כאן הודעה שהוא מחפש תוכניתן / מעצב וכו'. מסקירה של אתר האינטרנט של החברה בה הוא עובד התרשמתי לטובה ואני חושב שזה יהיה מקום עבודה מעניין מאוד. אבל כשהוא מעיר לך שההודעה שלך מטופשת אתה במקום לבצע הפקת לקחים מתחיל להתלונן - איך זה שאתה לא עוזר לי מיד כשאני דורש, אז מה אם לא הייתי ברור (תמצית התגובה שלך, גם אם התנסחת בחצי עדינות). בקיצור, אם אתה צריך משהו, תסביר מה אתה צריך ומה אתה רוצה ותאמין לי אנשים יעזרו לך גם אם היית מעצבן בהודעה קודמת. אלא אם תמשיך לעצבן ותנהל מלחמות עולם על שטויות חסרות כל חשיבות לאדם בוגר. בקיצור, ההודעה שלך צריכה להיראות כך: כותרת: מחפש עבודה בתחום פיתוח בעולם הIT גוף: ניסיון מקצועי של XXX שנים בתחום YYY וגם ZZZ שנים בתחום KKK. מתמחה בWEB בפיתוח בסביבת DOT NET (מה זה MICROSOFT??) אשמח לקבל הכוונה או לתת עותק של קורות חיי לכל מי שיכול לסייע במציאת עבודה בתחום. מוכן לשקול (קורס הסמכה / התנדבות / רלוקיישן / וכו'). מחפש עבודה בתור (מתחיל/ מפתח בכיר/ מנהל) בעולם הפיתוח. ודבר אחרון: כשאתה אומר שאתה מוכן לעבוד בכל מקום זה נראה מוזר משהו, גם אם אתה באמת ובתמים מתכוון לכך. האם תלך לעבוד בנונווט? או באלברטה? או בהליפקס? אולי תעשה טיפה יותר מלגבב שלוש מילים ולצפות שיפנו אליך עם הצעת עבודה. תחקור קצת, תגיע לרשימה של מה מעניין אותך, ואז תאמר - מעוניין בעבודה בMONTREAL, TORONTO או בVENCOUVER או מה שלא יהיה.

ממסיטה

New member
תודה על התשובה הכנה...

אין לי ספק בעזרה שאני יכול לקבל פה ולכן פניתי דרך פורום זה. אין לי כוונות להתנצח ואני גם לא מתלונן, להיפך... אני אנסה להסביר את עצמי שנית ואם אני מפספס משהו אשמח אם תפקחו את עיני לטעויות שלי. שמי שלומי ומלפני שנה אני ומשפחתי בעלי PR לקנדה (ביקשנו לאוטווה). אני מחפש עבודה בתחום הפיתוח - כשמאחורי ותק של כמעט 10 שנים בעולם הפיתוח, בעיקר בעולם ה - WEB ובשנים האחרונות בעולם ה - .NET (כיום אני מפתח ב - C#, ASP.NET ו - ASP.NET MVC בשילוב טכנולגויות כמו AJAX, Web Services, Script Callbacks ועוד...). אני מחפש מקום עבודה קבוע ויציב, כאשר השאיפה שלי היא אזור אוטווה או טורונטו, אך אני מוכן גם לשקול מקומות אחרים (למשל שמעתי ש ווטרלו היא מקום ממש טוב לעבודה בתחום ה - IT בקנדה), בקטע הזה אני שומר על ראש פתוח. בנוסף לכך אני מחפש להתקדם ולעבור לניהול, כך שחשוב לי לדעת שאוכל להתקדם בחברה ולהחליף תפקיד אם אמצא ראוי כמובן. האימייל שלי הוא: [email protected] ואשמח לשלוח את קורות החיים שלי למי שמעוניין בכך. אני מקווה שהפעם לא אגרום לכעס ואתקבל בהבנה מלאה :) שיהיה חג שמח אביעד ותודה על שהארת את תשומת לבי לעניין זה. יום טוב ומדהים ואם פספסתי משהו - אז אני פה.. תודה והמשך יום מדהים לכולם

aviadbarel

New member
מעולה! פוסט מפורט שמסביר מי אתה ומה אתה רוצה!

ואני בטוח שחברי הפורום ישמחו לעזור במידה ויהיה להם צורך בכישוריך. אגב, הייתי מנסה להרחיב את החיפוש למעגלים חיצוניים, כמו אתרי דרושים: www.monster.ca www.workopolis.ca אלו אתרים גדולים ומצויינים. לי אין עבודה להציע, אז אני לא יכול ממש לעזור, אבל אני מקווה שמי מחברי הפורום מכיר / שמע / יודע. האתרים שהמלצתי לך עליהם ילמדו אותך איך להתאים את קורות חייך לקנדה, איך לנסח מכתב עוטף וכו'. בנוסף גם עבודות פנויות. הכי טוב וקל יהיה אם למי מחברי הפורום יש מכר שמחפש עובדים, אבל אם זה לא קורה - באתרים הללו אתה יכול גם להעלות עותק של קורות חייך ולחכות שיפנו אליך - נוח, חינם ודי מהיר. והכי חשוב - שייהיה בהצלחה וחג שמח!

ממסיטה

New member
תודה בן אדם על העזרה :)

את האתרים שצינת כבר ניסיתי. אני יודע משיחות שהיו לי עם כמה אנשים בקנדה שהמצב הכלכלי עדיין קשה שם (בעקבות מה שעובר על ארצות הברית) ולכן כל נסין ללפש בצורה כזו עבודה שואף לאפס וחכן אני מעדיף חיפוש בצורה זו (networking). תודה על הכל וחג שמח ומדהים לך גם...

TrigATUSA

New member
הצעדים הראשונים

שכולם נדונו בו באריכות, אז שווה לקרוא הודעות ישנות להכין קורות חיים בפורמט קנדי עם פרטי התקשרות קנדים ולהתחיל לשלוח קורות חיים למשרות מפורסמות יש לזה סיכוי גדול בהרבה מאשר חיפוש משרה בפורום בינתיים אתה מוזמן לבדוק את החברה הזו www.avanade.com ולפנות אלי במסר אם אתה רואה משרה שמתאימה לך

למעלה