מחפש קבוצת אנשים לכדור סל

eyalgottfried

New member
מחפש קבוצת אנשים לכדור סל

שלום לכולם אני דיי חדש כאן באריאל. אני חובב כדור סל ומחפש אנשים שנפגשים לשחק כדור סל.

W a C K o

New member
היי גבר! כנס!!

מה קורה? בן כמה אתה? עקרונית אנחנו משחקים כדורסל כמעט כל יום שאפשר..[אם לא קר מידי או גשם וכו] תציג את עצמך קצת יותר נראה אם יש על מה לדבר בגדול.. :)

eyalgottfried

New member
פרטים על עצמי

אהלן שוב לי קוראים אייל ואני בן 32. אני באריאל כבר 8 חודשים ומת מת מת כבר לחזור לשחק כדור סל. אני לא יודע כמה אתם או אם אתם משחקים 3X3 או 5x5 אבל אני משחק בתפקיד של קלעי או רכז. כרגע אין על מה לדבר על תפקיד הקלעי עד שאני אכנס לכושר משחק :) , אני מניח שזה עניין של 3 שבועות. אני זמין כל ערב בעיקרון, החל מהשעה 19:00 ובסופי שבוע פחות או יותר מתי שנוח. אשמח להצתרף אליכם

W a C K o

New member
אני יכול להמליץ לך בכייף!

אני יודע שיש חברה שמתארגנים כל יום שני מהשעה תשע בדרך כלל באולם ספורט של בית הספר היובל.. [זה ליד איפה שיש את מגרשי בטניס פה] תבוא הם משחקים קבוע.. כמו כן אתה מוזמן לקפוץ בימי שישי לבית ספר המקיף משחקים גם שם בדר"כ בשעות 2:30 עד שנמאס כזה.. נ.ב באולם ספורט זה השכרה או משהו אז יש שמה בחור בשם אלי , שאוסף כסף מכל מי שרוצה להצטרף אני לא יודע למה צריך לשלם בשביל ספורט אבל כל אחד והשיקולים שלו :) מקווה שעזרתי בהצלחה ותהנה

למעלה