מחפש קלאסיקות דאנסהל

Funky Giraffe

New member
מחפש קלאסיקות דאנסהל

כמו בומבסטיק של שאגי, Limb by limb, Who am i ושטויות כאלה

Shabba Ranks - Ting A Ling

Shabba Ranks - Get up, Stand Up & Rock Super Cat - Ghetto Red Hot Don Dadda - תוריד את כל האלבום Admiral Bailey - Big Belly Man Della Move Punany Nicodemus - Keepin' A Dance יש עוד המון, אבל בוקר וזה... תתחיל מזה :)

Lagzieli

New member
שיידי מה זה אומר בחתימה שלך?

הקטע של "איחלתי לחייל בהצלחה"?

טובא

New member
כמעט בכול תקציר שיחה בצה"ל

בין מפקד לפקוד. הסעיף האחרון אומר "איחלתי לחייל בהצלחה" לי אישית היה סיפור ממש מצחיק עם העניין. כשהמפקד יחידה שלי נתן לי תפקיד שבהתחלה לא רציתי לקחת וכל השיחה הייתה ריב אחד גדול. ובסוף כשהוא מקריא לי את תקציר השיחה הוא אומר לי "איחלתי לחייל בהצלחה" ושנינו ידענו שהוא בעצם מת שאני יזדיין לו מהעיניים כמה שיותר מהר.

coacain

New member
חח חח , גם לי הייתה שיחה כזו

הייתי מכ"ית ורציתי לעזוב ובתקציר שלי עם מפקדת הבסיס גם היה רשום "איחלתי לחיילת בהצלחה", למרות שגם היא רצתה להגיד משהו אחר בעצם וכו" וכ"

הספקת אני רואה כבר לקבל תשובות

אני אגיד לך למה המשפט קרוב ללבי: כמי שמשרת בסנגוריה הצבאית כבר שנה וחצי יצא לי לראות תיקים אישיים של מאות אם לא אלפי חיילים. בתשעים אחוזים מהם יש את אותו סיכום ראיון ארעי בין אותו רב סרן או סגן אלוף עם אותו טוראי, בו המפקד הנכבד מזכ"ד (מלשון זכרון דברים, כאילו ציון דרך מהשיחה) את אותם פרטים ארעיים ("הסברתי לחייל על מהות היחידה ומטרותיה" "החייל ישרת כמכונאי רכב/מסוקים/עובד כללי/פקיד/מה שלא תרצו" "החייל מרוצה/לא מרוצה מהמקצוע ומהשיבוץ") ותמיד בסוף יש את אותו "איחלתי לחייל בהצלחה". המפקד שלי תמיד צוחק על זה, אבל הקטע הוא שגם הוא רושם את זה לפעמים בסיכומי ראיון, רק מנסה לעשות את זה יותר מקורי: "איחלתי לחייל שירות פורה ומוצלח" "איחלתי לחייל מיצוי טוב של שירותו הצבאי" וכהנה וכהנה (לא כהנא, כהנה
). בלי קשר אני נוהג לאחל להמון חיילים שאני מטפל בתיקים שלהם או משוחח איתם טלפונית כדי להכווין אותם בהצלחה, ולא מזכ"ד את זה... בקיצור, הכל שטויות...

Lagzieli

New member
אהה נחמד

האמת פעם ראשונה שאני שומע את הדבר הזה...חח טוב לדעת ד"א האירוע שהיה בגני יהושוע עם לרוז,סאבו ואקסום היה אחד ממש טוב

mimamooo

New member
big up !! ../images/Emo45.gif לחיים לרוז

ושאר המשתתפים בהופעה של אתמול בפארק היה מדהים (כרגיל אצל לרוז ושות')... הגרוב הנכון בזמן הנכון -מוסיקה שעושה מצב רוח טוב !!! חברים -מתי סופסופ דיסק שלכם ?? קיבלתי הבטחה בלתי רישמית שבקרוב תקליטו את אחת ההופעות ותוציאו דיסק למכירה אז כדאי שתזדרזו כי הגרוב שלכם ממכר ,ובינתיים אני בדודא עד ההופעה הבאה... תודה ,אור ואהבה

למעלה