מחפש תוכנה

Black Shark

New member
מחפש תוכנה

אני מחפש תוכנה שאפשר ליצור בה מוסיקה לראפ ושאפשר גם להקליט עליה. אם קיימת תוכנה כזאת ומישהו מכיר אז תגיבו.

pbt

New member
תגובה

ראפ זה מוזיקה מאוד מאוד מגוונת... יש אנשים שעושים את המוזיקה לראפ רק מסימפולים, יש כאלה שמנגנים על כלים אלקטרונים וסינתיסייזרים ויש כאלה שעושים את זה לייב (שבק ס) וזה כבר לא נוגע לך... אני בעקרון גם עושה מוזיקה לראפ, את השירה אני מקליט לסאונד פורג´ ואת המוזיקה בפרוטי לופס אבל עם הרבה הרבה הרבה סימפולים כי אם זה רק מהצלילים של התוכנה זה יצא לך על הפנים.... נ.ב את הסימפולים אתה עורך מהתוכנה הנדירה והמסובכת מאוד לשימוש, הרשמקול של ווינדווס

baduist

New member
אתר במיוחד בשבילכם.

עם התפתחות ההיפ-הופ בארץ, יש גל של להקות צעירות והרכבים, והאתר הזה, תחת הכותרת "איך עושים היפ-הופ?" מיועד לעזור. יש שם פורום ומגזין להפקות היפ-הופ, שדרכם אפשר ללמוד וללמד על היפ-הופ. מה שכן, האתר מיועד לכאלה שרוצים להתפתח לכיוונים רציניים. אם אתם מחפשים משהו כתחביב, אני יכול להמליץ רק על "פרוטי לופס" או על "היפ-הופ אי-ג´יי" שהן תוכנות לחובבים. (רק בקשה קטנה:- אם אתם מגיעים לאתר - נא לקרוא את הכללים קודם כדי למנוע אי-נעימויות.)

pbt

New member
אם אני רואה עוד בנאדם שאומר ש....

פרוטי לופס זה תוכנה לחובבנים אז אני מעיף לו איזה כפכף לתוך העין... פרוטי לופס זה תוכנה שאפשר לעשות בה הרבה דברים מאוד יפים...

baduist

New member
קודם כל

תרגע. איפה אחוות המוסיקאים שלך?
דבר שני, הדרך היחידה לעשות שימוש מקצועי בפרוטי, היא ע"י שימוש בה כפלאג (בגרסא החדשה) VST דרך סיקוונסר רציני. או כתוסף אחר לסיקוונסר "אמיתי". מעבר לזה, האפשרויות בה מוגבלות מאוד, ורוב הדברים שנעשים בה הם או לא מקצועיים או נשמעים טוב בזכות התכנה, ולא בזכות המשתמש.

pbt

New member
תגובה

הקטע עפ הכפכף כמובן היה בצחוק
חבל לי סתם להתווכח איתך אחי, כנס ל-icq שלי ואני ישמיע לך כמה דברים שעשיתי רק עם פרוטי ועם עוד הרבה סימפולים icq# 154124425

baduist

New member
לא תשכנע אותי:)

אנשים שעובדים עם לוג´יק אודיו לעולם לא ישתכנעו. אתה לא מכיר אותנו?

pbt

New member
אחי, אני לא מנסה לשכנע אותך בויכוח

אני רק מציע לך להיכנס לאיי סי קיו שלי ולשמוע

למעלה